Çizim Oyunları
Oyun Sayısı
61
5.558 oynanma
87 9

Oyunun Adı:

Yol Çiz ve Canavar Kamyonu Sür

Oyun Açıklaması:

Yol Çiz ve Canavar Kamyonu Sür, yük kamyonunu kontrol ederek teslimatlar yapmayı amaçlayan benzersiz ve yaratıcı eğlenceli bir fizik tabanlı sürüş oyunudur. Göreviniz kargonuzu kaybetmeden ve yolunuzdaki tüm yıldızları toplayarak, her seviyenin sonuna kadar aracı sürmek. Bir sonraki seviyeye geçmek için bitiş bayrağına ulaşmanız gerekiyor. Sizi bir sonraki platforma götüren yolları inşa etmek için çizgiler çizmek zorundasınız. Her zorlu seviyeyi nasıl tamamlayacağınızı öğrenmek için beyninizi kullanın. Tüm başarıların kilidini açabilmeniz için her seviyede üç yıldızı toplamaya çalışın. 24 zorlu seviyeyi tamamlamak için beynini fazlasıyla kullanmalısın!

Nasıl Oynanır?

Bir yol çizmek için dokunun veya tıklayın ve basılı tutun, ardından yük aracını sürmek için Ok Tuşlarını veya dokunmatik kontrolleri kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.04.2019 16:49:58

Benzer Kategoriler:

2019 Araba Bağımlılık Yapan Beceri Beyin Canavar Kamyon Çizgi Çizgi Çiz Çizgi Çizme Çizim Çizme Defter Defter Kağıdı Dünyanın En Güzel Dünyanın En Güzel Araba Düşünme Eğlenceli Fizik Friv GameDistribution HTML5 iqralar Kalem Kamyon Kamyonet Kargo Levelli Mantık Meb Mobil Qkygames Sürüş Tablet Teslimat Yetenek Yol Yol Çizme Yol Oluşturma Zeka Zihin

Orjinal Adı:

Brain For Monster Truck

Yol Çiz ve Canavar Kamyonu Sür oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yol Çiz ve Canavar Kamyonu Sür" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu