Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
2.661 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Yol Güvenliği Çocuklar İçin

Oyun Açıklaması:

Yol Güvenliği eğlenceli bir yolun karşısına geçme oyunudur. İnsanları sokağın karşısına güvenli bir şekilde yönlendirmek için doğru zamanı bulmalısınız. Sadece bir tanesine tıkla ve koşmaya başlayacaklar ama arabalara dikkat et. Her seviyede bir sokağın diğer tarafındaki belli sayıda insanı araba çarpmadan yönlendirmeniz gerekir. Ama eğer 3 yıldızı da almak istiyorsan, hepsini güven altına almalısın. Bu zorlu sokak geçişi oyunu ile eğlenin!

Nasıl Oynanır?

Yoldan geçmek için insanlara tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.10.2019 11:48:05

Benzer Kategoriler:

Araba Cadde Car Crossy Road Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar İçin Eğlenceli Dikkatsizce Yürüme Emniyet Famobi Fare Becerisi HTML5 HypnoCatStudio İnsan İnsanlar Kaçınma Karayolu Karşıdan Karşıya Geçirme Karşıya Geçirme Karşıya Geçme Level Mouse ile Oynanan Otoban Otoyol Road Crossing Sokak Trafik Trafik Işığı Trafik Işıkları Trafik Kazası Trafik Kontrol Trafik Polisi Trafik Yönetimi Trafik Yönetme Türkçe Yaya Yaya Geçidi Yol Yolun Karşısına Geçme Yürüme Yürüyüş

Orjinal Adı:

Road Safety for Kids

Yol Güvenliği Çocuklar İçin oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yol Güvenliği Çocuklar İçin" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu