Araba Oyunları
Oyun Sayısı
286
3.136 oynanma
67 7

Oyunun Adı:

Yol Güvenliği

Oyun Açıklaması:

Arkadaşlarının yoldan geçmelerine yardım et! Kazalardan kaçının, böylece tüm insanların yoldan geçmesine yardımcı olabilirsiniz. Tüm seviyeleri tamamlamak için karşıya geçecek kadar insan var. Bu insanların geçit törenine yardım ederken trafikten kaçın!

Sokaklardaki insanlara güvenli bir şekilde yardım edin! Dışarısı çok tehlikeli, bu yüzden trafikteki boşluklara dikkat edin ve kanlı bir karmaşadan kaçınmak istiyorsanız kimsenin arabalara çarpmamasını sağlayın! Seviye gereksinimlerini karşılayın ve her seviyede 3 altın yıldız kazanmaya çalışın. Acele et, zaman sınırlı!

Nasıl Oynanır?

Yoldan geçmek için insanlara tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.10.2019 08:48:44

Benzer Kategoriler:

Araba Araba Kazası Bölüm Cadde Car Crossy Road Dikkat Dikkatli Olma Dikkatsizce Yürüme Ekip Emniyet Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Güvenlik HTML5 HypnoCatStudio İnsan İnsanlar Kaçınma Kanlı Karayolu Karşıdan Karşıya Geçirme Karşıya Geçirme Karşıya Geçme Kaza Maus Mouse ile Oynanan Otoban Road Crossing Seviye Sokak Takım Trafik Trafik Işığı Trafik Kazası Trafik Polisi Türkçe Yaya Yaya Geçidi Yol Yolun Karşısına Geçme Yürüme Yürüyüş

Orjinal Adı:

Road Safety

Yol Güvenliği oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Yol Güvenliği" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu