Eğitim-Matematik Oyunları
Oyun Sayısı
100
3.716 oynanma
86 4

Oyunun Adı:

ABC Çocuk

Oyun Açıklaması:

Yeni yürümeye başlayan çocuğunuzun alfabeyi öğrenmesine ve alfabenin harflerini öğrenmesine yardımcı olacak eğlenceli, ücretsiz ve basit bir eğitim oyunu mu arıyorsunuz? ABC Çocuk'tan başka bir yere bakmayın.

Tüm alfabenin harflerini ve seslerini öğrenmek isteyen çocuklar için ABC 3-5 yaş arası çocuklar için ücretsiz öğrenme oyunları ile anaokulu eğitimi!

ABC Çocuk, bebeklerden okul öncesi ve anaokullarına kadar çocuklar için öğrenmeyi eğlenceli hale getiren ücretsiz bir sesli alfabe öğretim oyunudur. Çocukların harf şekillerini tanımasına, fonik seslerle ilişkilendirmesine ve alfabe bilgilerini eğlenceli eşleştirme egzersizlerinde kullanmasına yardımcı olmak için bir dizi izleme oyununa sahiptir. Herhangi bir yürümeye başlayan çocuk, anaokulu veya okul öncesi çağındaki çocuklar İngilizce ve İngilizce alfabeyi parmaklarıyla takip ederek öğrenebilirler.

Okumayı öğrenmek süper eğlenceli bir oyun ile son derece ilginç ve çok heyecan verici. Çocuklar için eğlenceli süper harflerle oynarken, çocuklarınız bebekler için bebek alfabesine aşina olacaklar. Çocuklarınız harfleri yazmayı ve telaffuz etmeyi öğrenecek, ayrıca alfabe sesleriyle okuma becerilerini geliştirmeye başlayacak.

ABC Çocuk, çocuk dostu bir eğitim oyunundan daha fazlasıdır, yetişkin katılımı da düşünülerek tasarlanmıştır. Arayüz, küçük harfleri alfabe okuma ve yazma odaklı, menü komutlarını parmakları hareket ettirmekten uzak tutar. İyi dersler!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.06.2020 15:03:39

Benzer Kategoriler:

ABC ABC Öğrenme ABCya Alfabe Alfabe Öğrenme Anaokulu Anaokulu Öğrenme Bebekler İçin Bebeklere Göre Bedava Çocuk Çocuklar İçin Çocuklar için Eğitici Çocuklar için İngilizce Çocuklara Göre EBA Eğitici Eğitim Eğitsel GameMonetize Harf Harfler HTML5 İngilizce İngilizce Alfabe İngilizce Alfabe Öğrenme İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum Meb Okul Okul Öncesi Okul Öncesi Çalışma Sayfaları Okul Öncesi Öğrenme Okuma Online Öğrenci Öğrenme Öğretici Öğretim Öğretme Öğretmen Roro8 TRT Çocuk Yazı Yazı Yazma Yazım Yazma

Orjinal Adı:

ABC Kids

ABC Çocuk oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"ABC Çocuk" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu