Atış Oyunları
Oyun Sayısı
245
1.289 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çocuk Billy Kanun Kaçağı

Oyun Açıklaması:

Kovboy vurmaya hazır ol, çünkü Çocuk Billy ve onun serseri çetesiyle uğraşmanın zamanı geldi. O haşereler şehrin kontrolünü ele geçirmeye çalışıyorlar ve eğer salonda huzur içinde içebilmek istiyorsak, bu kasabada şerifin kim olduğunu anlamalarını sağlamalıyız… ki aslında sizsiniz, yani sizsiniz. Atış kısmını kim yapıyor. Bu arada, belediye başkanının kızını kurtarabilir ve sivilleri vurmaktan kaçınabilirseniz, bu iyi olur.

Çocuk Billy (Billy the Kid), Billy ve yardımcılarına ateş etmeniz gereken birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu adamlar dekorların birçok parçasının arkasına saklanıyorlar ama, zaman zaman size nişan almak için kendilerini gösterecekler. Size ulaşacak kadar yaklaşmadan önce mümkün olan en kısa sürede onlara ateş edin. Puan ve can kaybetmeyi umursamadığınız sürece sivilleri vurmaktan da kaçınmalısınız.

Gittikçe daha da zorlaşan yüzlerce seviye boyunca bu hainleri vurabildiğin kadar vur. Tabancalarınızla el becerinizi ve hızınızı gösterin ve güneş batmadan şehri kurtarın. Uzak Batı'ya hoş geldin kovboy!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.06.2021 19:59:55

Benzer Kategoriler:

Ateş Etme Atış Batı Çocuk Çocuklar İçin Atış Çocuklar için Silah Çocuklara Göre GameMonetize Gangster Haydut HTML5 Kanun Kaçağı Kasaba Kovboy Nişan Nişancı Playtouch Seviye Silah Şerif Tabanca Türkçe Uzak Batı Vahşi Batı Wanted Western

Orjinal Adı:

Billy The Kid

Çocuk Billy Kanun Kaçağı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çocuk Billy Kanun Kaçağı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu