Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
243
2.865 oynanma
90 3

Oyunun Adı:

Bıçak Fırlat 2

Oyun Açıklaması:

Bıçakları fırlat, elmasları topla ve seviye merdivenini yükselt. Her seviyi tamamlamak için yalnızca sınırlı sayıda kesici silahınız olduğunu unutmayın. Başka kılıçlara, insanlara ve engellere çarpmayın! Bıçak Fırlatma 60 yeni etap ve 12 patronla geri döndü. Her aşamayı başarıyla geçmeye çalışırken tahtaya ve nesnelere bıçaklarınızla vurun. Elmaları topla, patronları alt et ve oyundaki tüm bıçakların kilidini açmaya çalış. Bu eğlenceli çevrimiçi oyunda tutarlı hitleri artırarak yüksek bir puan almaya çalışın. Bıçakları boşa harcamayın! Elmasları topla ve dükkandan yeni bıçaklar al.

Nasıl Oynanır?

Bıçağınızı atmak için tıklayın veya dokunun. Tüm bıçakları, her aşamayı tamamlamak için önceki bıçaklara çarpmadan atın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.03.2019 21:48:44

Benzer Kategoriler:

2019 Beceri Bıçak Bıçak Atma Bıçak Fırlatma Dönen Dönme Fırlat Fırlatma Friv GameDistribution GameMonetize Hedef Hedef Vurma HTML5 iqralar Kiz10 Meb Mobil Tablet Tek Dokunuş Tek Tuş Zamanlama Zor Zorlu

Orjinal Adı:

Knife Hit 2

Bıçak Fırlat 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bıçak Fırlat 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu