Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
243
3.737 oynanma
84 10

Oyunun Adı:

Bıçak Fırlat

Oyun Açıklaması:

En iyi bıçak atma oyunu burada! Elmaları kes ve yeni bıçakların lilidini aç. Popüler uygulama oyununun bu çevrimiçi versiyonunda, nesneleri parçalara ayırmaya çalışırken bıçaklarınızı ağaç gövdesine doğru atın. Bıçaklara veya sivri uçlara çarpmamaya dikkat edin. Siz ilerledikçe oyunda zorlaşır ve atışlarınızı bu yüzden mükemmele yakın atmanız gerekir. Her 5. seviyeden sonra, daha sert bıçak atma mücadelesini tamamlamanız gereken bir patron karşılaşmanız var! Hareketlerinizi zamanlayın, dikkatlice hedefleyin ve bıçak ustası olun! Bu inanılmaz reaksiyon oyununda, oyuncular bıçakları dönen yuvarlak kütüklerin içine atmakla görevli. Bıçak Fırlatma, bıçak atma becerilerinizi sergilemeniz gereken refleks ve yetenek karışımı eğlenceli bir oyunudur! Atışlarınızı doğru zamanda yapmaya çalışırken, diğer bıçakların hiçbirine çarpmayın. Kesin şekilde hedef alın ve diğer bıçaklara çarpmamaya çalışın, aksi takdirde oyun sona erecek ve tüm puanlarınızı kaybedeceksiniz. Mağazada yeni ve daha iyi kılıçları açmak için elmaları topla. Siz ilerlerken hedef tahtası farklı hızlarda ve aralıklarla dönecektir. Yeni bıçakların kilidini açmak için elmaları kes ve elinden geleni yap. Her meydan okuma sırasında tüm bıçaklarınızı dönen bir tahtaya atmanız gerekir. Hedef tahtasındaki takılı başka herhangi bir bıçak veya nesneyi vuramazsınız. Bu oyunun oynanabilirliği harika ve eğlenceli. Tepkilerinizi ve zamanlamanızı görmek için bugün Bıçak Fırlatın!

Nasıl Oynanır?

Bıçak atmak için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.04.2019 18:35:40

Benzer Kategoriler:

2019 Arcade Beceri Bıçak Bıçak Atma Bıçak Fırlatma Dokunmalı Dönen Dönme Elma Elma Vurma En İyi Oyun Sitesi Fare ile Oynanan Fırlat Fırlatma H5games Hedef Hedef Vurma HTML5 iqralar Ketchapp Kiz10 Meb Mobil Mouse ile Oynanan Poligon Reaksiyon Refleks Shtoss Tablet Tek Dokunuş Tek Tuş Tek Tuşla Oynanan Vurma Zamanlama Zor Zorlu

Orjinal Adı:

Knife Hit

Bıçak Fırlat oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bıçak Fırlat" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu