Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
243
3.079 oynanma
68 22

Oyunun Adı:

Bıçak Yağmuru

Oyun Açıklaması:

Bıçaklarını keskinleştir ve en büyük zorluk için hazır ol! Bu çılgın bağımlılık yaratan beceri oyununda, ahşap daireleri kırmak için bıçakları hedeflere atmanız gerekiyor. Her 5 aşamayı yenerek veya elma toplayarak ilave bıçakların ve harika aletlerin kilidini açın. Atmak için mükemmel anı bekleyin ve hedefe sıkışmış bıçak veya nesnelere çarpmamaya dikkat edin. Ekstra bir meydan okuma istiyorsanız ve bazı özel bıçakların kilidini açmak istiyorsanız patron modunu oynayın!

Dönen ahşap disklere çok fazla bıçak atın. Bıçak Yağmuru'nun ne hakkında olduğuna dair kısa bir açıklama isterseniz, işte bu. Ve dürüst olmak gerekirse, bu oyunda gerçekten açıklamaya ihtiyacı olan çok fazla şey yok. İnanılmaz derecede basit ve süper bağımlılık yapan klasik oyunlardan biridir. Fakat elbette dikkate alınması gereken birkaç şey var.

Belirtildiği gibi, ana amaç göründüğü kadar basit. Ekrana dokunarak veya farenizi tıklatarak bir bıçak atın ve ahşap diske doğru otomatik olarak uçacaktır. Başlangıçta gerçekten bu kadar kolay. Fakat elbette, örneğin kereste dışına yapışmış diğer bıçaklar gibi engellerle karşılaşacaksınız. Bunlardan birine isabet ederseniz, anında bir oyun biter. Onlardan kaçının ve boşlukları hedefleyin. Bir kereste diskinin yüzeyindeki bıçaklar oldukça kalabalık olabilir. Sorun, ekranınızın sol alt köşesinde belirtilen tüm bıçaklardan kurtulmanız gerektiğidir. Yani onları orada sıkmak zorunda kalabilirsiniz. Tek bir iyi nokta kaldığında ve disk değişen hızlarda ve yönlerde dönerse işiniz kolay değildir.

Her beş seviye de, genellikle daha zorlu bir görevle karşı karşıya kalan bir patron seviyesi ile karşılaşacaksınız. Zamanla, kutu kesiciden anahtarlara ve USB çubuklara kadar yeni bıçak tipleri (veya ağaçları attırabileceğiniz diğer şeyler) ile ödüllendirileceksiniz. Pekala, bir USB belleğin bunun için nasıl iyi bir seçim olacağını bilmiyoruz, ama bu sadece bir oyun, bu yüzden şikayet etmeyin.

Dijital bıçak fırlatma sanatına dalmaya ve yüksek puanınızı almaya hazır mısınız?

Özellikleri:
- HTML5 Bıçak Fırlatma.
- Yüzlerce seviye.
- Düzenli ve patron modları.
- Basit ama bağımlılık yapar.
- Eğlence dolu saatler.

Nasıl Oynanır?

Bıçak atmak için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.10.2019 17:05:01

Benzer Kategoriler:

2020 Atış Bağımlılık Yapan Beceri Bıçak Bıçak Atma Bıçak Fırlatma Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre Can Sıkıntısı Çılgın Dönme Dünyanın En Çok Oynanan Dünyanın En Eğlenceli Dünyanın En Güzel Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi Famobi Fare ile Oynanan Fırlatma Friv Harika Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 Meb Mobil Mouse Becerisi Mouse ile Oynanan Mükemmel Müthiş Stres Atma Süper Tablet Tek Dokunuş Telefon Vurma Yetenek Zaman Geçirme Zamanlama

Orjinal Adı:

Knife Rain

Bıçak Yağmuru oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Bıçak Yağmuru" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu