Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
1.443 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Çılgın Mağaralar

Oyun Açıklaması:

Çılgın Mağaralar, Bubble Trouble'dan ilham alan bir arcade oyunudur. Bu oyunda kayaları yok etmek için kazmaları fırlatmanız gerekiyor.

Bu yeni aksiyon dolu eski tarz atari oyunu ile çılgın derinliklere dalın. Sepetinizi çılgın bir madencilik aracına dönüştürmek için mümkün olduğunca çok altın ve değerli taş kazanmak için tüm kayaları yok edin! Çeşitli yeraltı mağaralarında ilerlemeli ve ilerledikçe değerli taşlar ve altın paralar toplamalısın.

Farenizi basılı tutup sürükleyerek karakterinizi tünellerde hareket ettirebilirsiniz. Bu, hareketlerinizi dikkatli bir şekilde planlamanız gerektiği anlamına gelir! Adımlarınızı geri alamayabilirsiniz ve sonunda bazı altın yıldızları veya değerli taşları kaçırabilirsiniz! Bu oyun çok eğlencelidir ve ilerledikçe seviyelerin zorluğu artar. Madeni fethedip tüm mücevherleri toplayacak mısın? Toplanacak bir sürü hazine ve bir sürü yükseltme ile heyecan verici oyunu oynayın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.10.2021 21:46:09

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik Aksiyon Altın Arcade Atari Bağımlılık Bağımlılık Yapan Beceri Beceri Platform Bela Baloncuklar Belalı Baloncuklar Bubble Trouble Can Sıkıntısı Çılgın Çocuklar İçin Eğlenceli Düşen Eğlenceli En Güzel En İyi Fare Becerisi Fırlatma Friv GameSnacks Geliştirme Geliştirmeli Heyecan Verici HTML5 iqralar Kaçınma Kaya Kazı Kazı Kazma Kazıcı Kazma Kazma Kürek Kızlar İçin Eğlenceli Maden Madenci Mağara Mağaralar Mouse ile Oynanan Mücevher Mükemmel Online Oyun Platform REKLAMSIZ Sayı Tek Kişilik TRT Çocuk Ücretsiz Yükseltme Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Crazy Caves

Çılgın Mağaralar oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çılgın Mağaralar" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu