Silah Oyunları
Oyun Sayısı
165
1.290 oynanma
88 2

Oyunun Adı:

Çöp Adam: Kötü Çocuk Katili

Oyun Açıklaması:

Sen en iyi çöp adam askerisin ve senin görevin tüm kötü çocukları öldürmek. Hedefinize ulaşmak için tonlarca silaha, yeni çöp adam karakterlerine, devasa mecha'ya ve diğer şaşırtıcı kitle imha silahlarına erişebileceksiniz! Bu çöp adam katliam oyununda tüm kötü çocukları yok edecek misin? Sen süper çöp adam askerisin. Kötü adamları öldür ya da öl!

Bu oyun sadece büyük bir yıkım oyunudur. Yeterince iyiysen, binlerce çöp adam öldürürsün. Öldür öldür öldür. Ne saf bir zevk! Ne eşsiz bir zevk! Evet bebeğim! Mermi yağıyor!

Onlara ateş etmeyi bırakamaz mısın? Gerçekten de durmasan iyi olur çünkü yenilgi bir seçenek değildir, kazanmak için oynarsın ya da ölürsün. Kafa vuruşu, vücut vuruşu, mega patlamalar... hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yapın!

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları veya WASD: Hareket
Boşluk Tuşu: Ateş etme

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

19.06.2021 20:59:19

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Ateş Etme Atış Bedava Çöp Adam Çöp Adam Öldürme GameMonetize Geliştirme HTML5 Nişan Nişancı Öldürme Playtouch Silah Stickman Tabanca Türkçe Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Stickman Maverick Bad Boys Killer

Çöp Adam: Kötü Çocuk Katili oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam: Kötü Çocuk Katili" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu