Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
356
2.145 oynanma
80 2

Oyunun Adı:

Ejderhanın Yolu

Oyun Açıklaması:

Küçük viking, yumurtayı ejderha annesine ulaştırmak istiyor ama kaleye giden yol çok karışık. Yolun tekrar netleşmesi için parçaları hareket ettirmek ve bağlamak sizin görevinizdir. Bu bulmacanın her kademesinde ustalaşmak için kesinlikle tam olarak düşünmelisin. Ne kadar az denersen, o kadar çok puan kazanırsın. Her seviyede 3 yıldız alabilir misin?

Nasıl Oynanır?

Blokları taşımak için tıklayın veya dokunun ve basılı tutun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

21.07.2019 23:09:38

Benzer Kategoriler:

2019 ABCya Aile Android Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Bulmaca Cool Cool Math Çılgın Çocuklar için Bulmaca Çocuklar için Eğitici Çocuklar için Zeka Düşünme Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar En Güzel Zeka En İyi Zeka Famobi HTML5 iqralar Kaydırmalı Kaydırmalı Bulmaca Klasik Klasik Bulmaca Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantıklı Mantıksal Meb Mobil Okul Oyun Oynamak İstiyorum Sürgülü Sürgülü Bulmaca Sürmeli Tablet Telefon Türkçe Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Oyunu Zihin

Orjinal Adı:

Dragon's Trail

Ejderhanın Yolu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ejderhanın Yolu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu