Stickman Oyunları
Oyun Sayısı
100
2.320 oynanma
80 7

Oyunun Adı:

İnanılmaz Çöp Adam 2

Oyun Açıklaması:

Çılgın platform oyunu İnanılmaz Çöp Adam 2 ile heyecan verici seviyelerde ölüme meydan okuyun. Bu sefer daha fantastik eylemler ile ölüme meydan okuyun. Yeteneğinizin sınırlarını kesinlikle zorlayacak 10 zorlu aşama. Ölümcül tuzaklardan kaçın ve altın madalyayı almak için her seviyeyi olabildiğince çabuk bitirmeye çalışın. Ancak en ufak bir hata veya en ufak bir dikkatsizlik ölümcül olacaktır. Zaman rekorlarını kırmak, tüm anların konsantrasyonunu ve karakterinizin hareketlerinin mükemmel kontrolünü gerektirecektir.

İnanılmaz Çöp Adam 2 (Stickman Boost 2) parkur unsurlarına sahip bir 2D koş ve zıpla platform oyunudur. Daha fazla seviye, daha fazla akrobasi, daha fazla patlama, daha fazla duygu! Microoyun'da reklamsız ve ücretsiz çevrimiçi oynayın.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Yön Tuşları: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.06.2021 20:35:24

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2D Adrenalin Ağır Çekim Aksiyon Arcade Beceri Cool Çılgın Çöp Adam Çubuk Adam Editör Efsane En Güzel En İyi Fantastik Harika Heyecan Verici HTML5 İnanılmaz İndirmeden Oyun Oyna Klavye ile Oynanan Macera Olağanüstü Online Parkur PC Platform REKLAMSIZ Sopa Adam Stickman Süper Tavsiye Tavsiye Edilen Tuzak Tuzaklı Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz WASD Y8 Yön Tuşları İle Oynanan

Orjinal Adı:

Stickman Boost 2

İnanılmaz Çöp Adam 2 oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"İnanılmaz Çöp Adam 2" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu