Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
1.321 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Kelime Ormanı

Oyun Açıklaması:

Belirli bir gizli kelime oluşturmak için harfleri yatay, dikey, çapraz, ileri veya geri kaydırın. Seviyelerin kilidini açmak ve ekstra bonus para kazanmak için mümkün olduğunca çok kelime bulun. Çocukların İngilizce kelimeleri daha kolay tanıması ve öğrenmesi için Kelime Ormanı (Word Wood) adlı bir bulmaca oyununu tanıtmama izin verin. Yapmanız gereken görev, doğru kelimeyi tahmin etmeniz ve her harfi kelimelerle bir çizgi ile bağlayarak hecelemenizdir. Ne kadar çok seviye tamamlarsanız, o kadar zor seviyeler ve karmaşık kelimelerle karşılaşacaksınız. Kelime Ormanı eğlenceli bir heceleme bulmaca oyunudur. Bu oyunda, belirli türün doğru kelimesini hecelemeniz gerekiyor. Bu büyüleyici ormanın derinliklerinde çözmeniz için eğlenceli ve zorlu bir dizi kelime bulmacası var.

Maymuna yardım et ve verilen harflerle kelimeler yap. Geçerli İngilizce kelimeler oluşturmak için harflerin üzerine sürükleyin. Tüm harfleri kullanan bir kelime yaparak bir seviyeyi bitirin.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

22.06.2021 16:19:34

Benzer Kategoriler:

Aile Bilmece Bulmaca Çocuklar için Eğitici Çocuklar için İngilizce EBA Eğitici Eğitim Eğitsel GameMonetize Harf Harf Bağlama HTML5 İngilizce İngilizce Kelime İngilizce Kelime Bulmaca İngilizce Kelime Oluşturma İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum iqralar Kelime Kelime Bulmaca Kelime Hazinesi Kelime Oluşturma Kelime Tahmin Etme Kelimeler Meb Okul Online Oyun Oynayarak İngilizce Öğren Oyunlar Öğrenci Öğrenme Öğretici Öğretim PidomTech Test Trivia Ücretsiz

Orjinal Adı:

Word Wood

Kelime Ormanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kelime Ormanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu