Strateji Oyunları
Oyun Sayısı
330
59.724 oynanma
79 233

Oyunun Adı:

Kurtların Evi

Oyun Açıklaması:

Kurtların Evi, inanılmaz efektleri ile mükemmel bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Age of Empire (İmparatorluk Çağı) ve Starcraft (Yıldız Zanaatı) gibi dünya çapında en çok oynanan strateji oyunları kadar başarılı bir serüven sizi bekliyor.

Ağaçlar, av hayvanları, hasat, keşif, inşa etme ve daha fazla özellikleri ile büyük bir imparatorluk kurmak için ne gerekiyorsa bu strateji oyununda fazlası ile mevcut. Prensesleri kurtarmak, sihirbazları eğitmek ve hatta şövalyeler ile kendi büyük ordunu kurup gerçek bir dünyanın içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Güçlü kaleler inşa etmeye çalışın ya da ölmek için hazırlanın.

Nasıl Oynanır?

Oyun içinde size bütün talimatlar gösterilecek.

- Mouse.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

28.01.2014 12:32:11

Benzer Kategoriler:

Age of Empire Aksiyon ArmorGames Asker Baraka Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre En Güzel En Güzel Strateji En İyi En İyi Strateji Ev Geliştirme Gerçek Zamanlı Gerçek Zamanlı Strateji GZS İmparatorluk İmparatorluk Çağı İmparatorluk Kurma İnşa İnşa Etme Kale İnşa Etme Kaydetmeli Keşfetme Keşif Krallık Kule Kurt Louissi Macera Online Ordu Piyade Saldırı Savaş Savaş Zanaatı Savunma Starcraft Strateji Ücretsiz Yıldız Zanaatı Zanaat

Orjinal Adı:

House of Wolves

Kurtların Evi oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kurtların Evi" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu