Masa Oyunları
Oyun Sayısı
75
2.723 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mahjong Hanedanı

Oyun Açıklaması:

Tahtayı temizlemek için mahjong döşemelerini bağlayın. Mahjongg bağlantılarını yapın ve her seviyeyi yıldızlarla tamamlayın. Mahjong Hanedanlığı, Asya'da popüler olan Mah-jong yani klasik çin dominosu oyununu oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur. Oyunun kuralları aynı kalır. Birkaç basit kuralı izleyerek tüm mahjong çinilerini eşleştirirken, Asya'da eğlenceli bir yolculuğa çıkın. Mahjong şampiyonu olduğunuzu göstermek için her seviyeyi 3 yıldızla tamamlamaya çalışın. Her döşemeyi tahtadan çiftleri aynı simgeyle eşleştirerek çıkarmalısınız. Hızlı çalışmalı ve döşemeleri yukarıdan aşağıya çıkardığınızdan emin olmalısınız. Tüm seviyelerde ilerlemek için beynini kullan. Bu oyunda fantastik geleneksel Asya havası var ve ayrıca bonuslar. Döşemeleri daha hızlı eşleştirmek ve her seviyeyi daha kısa sürede tamamlamak için size tanınan hakları kullanabilirsiniz. Her seviyeyi geçip bir Mahjong ustası olabilir misiniz? Çok eğlenceli!

Nasıl Oynanır?

Mahjong taşlarını eşleştirmek için dokunun veya tıklayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.04.2019 12:03:20

Benzer Kategoriler:

2019 Aile Asya Bağlantı Bayan Bedava Mahjong Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyüklere Göre Çin Çin Dominosu Çin Kartları Eğlenceli Mahjong En Güzel Mahjong Eşleştirme Fayans FunnyGames GameDistribution HTML5 Kadın Level Mah-Jong Mahjong Mahjongg Masa Meb Mobil Tablet

Orjinal Adı:

Mahjong Dynasty

Mahjong Hanedanı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mahjong Hanedanı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu