Yönetim Oyunları
Oyun Sayısı
138
384 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mini Market Kralı

Oyun Açıklaması:

Mini Market Kralı kendi gıda pazarınızı yönetebileceğiniz artımlı bir yönetim oyunudur. Ürünlerinizi mümkün olduğu kadar çabuk raflara ulaştırmaya çalışın ve müşterilerinizi bekletmeyin.

Kasabada yeni bir süpermarket açıldı ve siz yöneticisiniz! Mini Market Kralı (Mini Market Tycoon) oyununda müşterilerinize kısa sürede üretilen gıda ürünlerini sunmak için küçük işletmenizi yönetmeniz ve geliştirmeniz gerekecek. Öncelikle tezgahlarınıza yumurta ve domates sağlamanız ve tavuklarınızı (domatesle ile) yumurtlamaları için beslemeniz gerekecek. Daha sonra kazandığınız parayla mağazanızı genişleterek daha da çeşitli ürünler sunabilirsiniz. Buğday ekebilecek, ekmek yapıp satabilecek, süt verecek inekleriniz olacak ve bu sayede satabilecek veya kurabiye yapabileceksiniz. Bu durumda karmaşık bir tedarik zinciri gerekli olacaktır ve bunalmamak için çok sayıda asistan kiralayabilirsiniz. Sizin ve yardımcılarınızın taşıma kapasitelerini ve hızlarını da arttırmanız mümkün olacaktır.

Nasıl Oynanır?

WASD, Ok Tuşları veya Fare: Hareket

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.01.2024 23:50:21

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 1 Oyunculu 3D Alışveriş Alışveriş Arabası Alışveriş Çılgınlığı Alışveriş Düşkünü Alışveriş Manyağı Alışveriş Merkezi Alışveriş Merkezi Kurma Alışveriş Sepeti Alışverişkolik AVM Çocuk Domates Engellenmemiş Erkek Geliştirmeli Gıda HTML5 Idle igroutka İş İş Adamı İşçi İşletme İzometrik Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Mağaza Mağaza İmparatorluğu Mağaza İşletme Mağaza Kralı Mağaza Kurma Mağaza Kurma ve İşletme Mağaza Yönetme Market Meb Meyve Micro Mikro Mini Müşteri Para Para Kazanma REKLAMSIZ Sebze Simülasyon Süpermarket Tek Kişilik Ticaret Tycoon Unity Yasaksız Yönetim Yönetme

Orjinal Adı:

Mini Market Tycoon

Mini Market Kralı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mini Market Kralı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu