Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
3.006 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

O Yolu Geç

Oyun Açıklaması:

Hiç bir yoldan geçerken trafikte adrenalin yaşadınız mı? Hedeflerine ulaşmak için umutsuzca yürüyen küçük hayvanlara yardım edin. Ne olursa olsun olabildiğince çok yolları, demiryollarını ve nehirleri geçmek için ilerleyin! Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları: Hareket

Mümkün olduğu kadar karayolu, demiryolu ve nehir yollarında piksel hayvana rehberlik edin. Tabii ki trafiğe dikkat edin! Daha fazla hayvan kilidini açmak için yol boyunca paraları toplayın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.05.2020 23:24:39

Benzer Kategoriler:

ABCya Aile Araba Arcade Atari Beceri Cool Crossy Road Dikkat Dikkatli Olma Dikkatsizce Yürüme Dünyanın En Eski Oyunları Eğlenceli En Güzel En İyi Eski GameMonetize Geçit Gündelik Günlük Güzel Müzikli Hayvan Hergün Oynanan Hop Hopla Hoplama Hoplatma HTML5 Inlogic İyi Müzik Karşıdan Karşıya Geçirme Karşıya Geçirme Karşıya Geçme Klasik Klavye ile Oynanan Online Oyun Oyunlar Piksel Popüler Retro Road Crossing Trafik TRT Çocuk Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Ücretsiz Online Yol Yolun Karşısına Geçme Yürüme Yürüyüş Zıp Zıp Zıplama

Orjinal Adı:

Cross That Road

O Yolu Geç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"O Yolu Geç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu