Basketbol Oyunları
Oyun Sayısı
73
2.780 oynanma
66 11

Oyunun Adı:

Pinball Smaç

Oyun Açıklaması:

Topu uçurmak için paletlerinizi kullanın ve mümkün olduğunca çok puan toplayın! Amacınız, topun paletlerinizi geçmesine izin vermemek ve süre dolmadan mümkün olduğunca çok puan elde etmeye çalışmak!

Pinball Smaç herkes için eğlenceli bir arcade oyunu. Smaç oyununu başlatmaya hazır mısın? Bir top al ve şimdi basket atmak için oyuna başla. Yeni topların kilidini açmak için mücevher topla, bir sonraki smaç yıldızı ol. Zaman bitmeden önce mümkün olduğunca çok puan almak için oyna. Orada farklı topların kilidini açmak için en iyi basket atışlarını yap. Her top size farklı bir oyun hissi verecektir!

Nasıl Oynanır?

A/D, Sol ve Sağ Oklar veya Fare: Kontrol

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

8.05.2020 21:31:01

Benzer Kategoriler:

Arcade Basket Basket Atışı Basket Atma Basket Atmaca Basket Topu Basketbol Basketbol Topu Beceri Çocuklar için Basketbol Dokunma GameDistribution GameMonetize HTML5 Levelli Maus Mausla Oynanan Pinball Pota Qkygames Roro8 Smaç Spor Tilt Top Unity Yetenek

Orjinal Adı:

Flipper Dunk

Pinball Smaç oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Pinball Smaç" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu