Basketbol Oyunları
Oyun Sayısı
70
1.804 oynanma
80 4

Oyunun Adı:

Smaç Atışı

Oyun Açıklaması:

Smaç Atışı eğlenceli bir bağımlılık yapan ve gerçekten zor bir basketbol oyunudur. Top ekrandan düşmeden topu diğer sepete doğru fırlat. Topunuzu smaçlamak için atış yapmaya devam edin, ne kadar fazla isabetli atış yaparsanız o kadar fazla bonus kazanırsınız. Atışınız başarısız olursa top gökyüzünden düşecek ve tekrar baştan başlayacaksınız. Mükemmel atış için nişan almaya çalışın ve ek bir bonus için potalara dokunmadan smaç yapın. Kazandıkça, stilinize göre puan kazanmanıza yardımcı olacak yeni basketbol topları satın alabilirsiniz. İyi eğlenceler! Bu popüler Ketchapp oyunun eğlenceli bir çevrimiçi sürümüdür. Liderlik tablosunda üst sıralara çıkmaya çalışırken topa vurmaya devam edin. Amacınız, topu aşağıya atmadan, çemberden çembere atmak, mümkün olduğunca yükseğe ulaşmaktır. Daha fazla güç için ağı aşağı doğru sürükleyin ve doğru yönü ayarlayın. Her çember için bir puan kazanacaksınız, eğer top düşerse, oyun sona erecek. Yeni harika topların kilidini açmak için yıldızları topla. Smaç Atış serbest düşmeli ve basket atmanız gereken süper bağımlılık yapıcı arcade oyunudur. Başarıyla yaptığınız her basket için puan kazanacaksınız. Sepetler her seferinde gökyüzünde daha da yüksekte olacak, puan kazanmak için basketi sepete atacaksınız. Orijinal adı Dunk Shot olan bu online oyunun tadını çıkarın!

Nasıl Oynanır?

Nişan almak için dokunun ve sürükleyin, topa vurmak için serbest bırakın. Nişan almak için farenin sol düğmesini basılı tutun, topa vurmak için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.04.2019 10:44:58

Benzer Kategoriler:

2019 Basket Basket Atışı Basket Atma Basket Atmaca Basketbol Basketbol Topu Basketbolcu Beceri Çember Dokunma Dokunmalı Eğlence Fırlatma Fizik Friv HTML5 iqralar Ketchapp Lagged Meb Mobil Pota Smaç Smaç Basket Spor Tablet Top Yetenek Zorlu

Orjinal Adı:

Dunk Shot

Smaç Atışı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Smaç Atışı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu