Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
339 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Portal: Flash Sürümü

Oyun Açıklaması:

Portal: Flash Sürümü, gerçek oyunun sahip olduğu hemen hemen her özelliği 2 boyutlu olarak içeren 40'tan fazla zorlu portal düşünme seviyesi içerir. Bunlar; enerji topları, küpler, taretler ve hatta fragmandaki ünlü kırıcı. Oyun aynı zamanda oyunu bitirdikten sonra uğraşabileceğiniz veya portalları düşünerek hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz bir konsol da içeriyor!

Portal: Flash Sürümü (Portal: The Flash Version), destansı konsol oyununu doğrudan web tarayıcınıza ve mobil cihazlarınıza getiriyor! Portal'ı duymadıysanız çok şey kaçırıyorsunuz demektir! Bu oyunda, duvarlar ve nesneler arasında boyutlar arası portallar oluşturmak için özel fizik silahınızı kullanıyorsunuz. Bir dizi seviye ve zorlukta gezinmek için bu portalları kullanmalısınız.

Nasıl Oynanır?

Sol Fare Tuşu: Bir portal başlatın
AWD: Hareket
Q: Mavi bir portal başlatın
E: Sarı bir portal başlatın
R: Her iki portalı da kapatın
F: Bir nesneyi al
~: Konsolu açın (seçenekler aracılığıyla etkinleştirin)
O: Hızlı kalite ayarı
Esc/P: Oyunu duraklat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.01.2024 23:00:07

Benzer Kategoriler:

2 Boyutlu 2D 2D Platform ArmorGames Beceri Beyin Bilgisayar Bilim Kurgu Bilimkurgu Bölümlü Bulmaca-Beceri Bulmaca-Platform Cool Çıkış Çıkış Kapısı Düşünme En Güzel En İyi Engellenmemiş Fizik-Beceri Fizik Flash Flaş Işınlama Işınlanma Klasik Konsol Level Levelli Mobil Newgrounds Online PC Platform Portal REKLAMSIZ Sci Fi Tablet Ücretsiz Yasaksız Zeka

Orjinal Adı:

Portal The Flash Version

Portal: Flash Sürümü oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Portal: Flash Sürümü" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu