Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
90
2.479 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Süper Kelime Arama

Oyun Açıklaması:

Süper Kelime Arama, insanların hafızasını canlandırma işlevine sahip gündelik bir oyundur. Ayrıca yaşlı insanların beynini gençleştirebilir. Bu faydalara ek olarak, her yaştan insan için genellikle yararlı olabilecek bir oyundur. Bu oyunda zor ve en zor olan üç mod vardır (kolay, orta ve zor). Zaman ve puan sistemi çarpılarak diğer oyun modlarından çok daha fazla puan alınabilir. Her seviyenin harflerinden gizli kelimeleri bulun. İyi şanslar ve iyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Fareyi kullanın veya ekrana dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.06.2020 14:57:30

Benzer Kategoriler:

ABCya Arama Bedava Bulma Bulmaca Büyükler İçin Çocuklar için İngilizce Çocuklara Göre EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Engellenmemiş Engelsiz GameMonetize Gündelik Günlük Harf Harfler HTML5 İngilizce İngilizce Kelime İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bulma İngilizce Kelime Bulmaca Kelime Kelime Arama Kelime Bulma Kelime Bulmaca Kelimeler Klasik Meb Okul Online Oyunlar Öğrenci Öğrenme Öğretim Öğretmen Süper TRT Çocuk Yasaksız

Orjinal Adı:

Super Word Search

Süper Kelime Arama oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Kelime Arama" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu