Mario Oyunları
Oyun Sayısı
150
4.947 oynanma
78 19

Oyunun Adı:

Süper Mario Koşusu

Oyun Açıklaması:

Süper Mario Koşusu ücretsiz online çılgın bir Super Mario Run oyunudur. Mario ve arkadaşları ile koşun ve prensesi kurtarmak için onlara yardım edin. Zıplamak ve bazı hileli hareketleri yapmak için ekrana dokunun. Topladığınız paralar ile dükkandan mario arkadaş maskesi satın alın. Sivri uçlara ve testerelere dikkat edin. Mümkün olduğunca hızlı koşmak ve en iyi puanlara ulaşmak için Süper Mario sizin yardımınızı bekliyor. İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Masaüstü veya mobil cihazlarda oynamak için Fare veya Dokunma.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.01.2020 16:42:27

Benzer Kategoriler:

Android Arcade Atari Bağımlılık Yapan Beceri Bedava Cool Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Dünyanın En Güzel En Güzel En İyi Erkek Eski Okul Fare ile Oynanan GameMonetize Geliştirmeli Heyecan Verici HTML5 iOS İphone Kız Kızlar İçin Kızlara Göre Kiz10 Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşma ve Zıplama Koşu Koşucu Macera Mario Mario Bros Masaüstü Meb Mesafe Mobil Mouse ile Oynanan Nintendo Online Oyun Oyunlar Platform Süper Süper Mario Süper Mario Bros Tek Dokunuş Telaş Telefon Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yükseltmeli Zıpla Zıpla ve Koş Zıplama Zıplamalı

Orjinal Adı:

Super Mario Rush

Süper Mario Koşusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Mario Koşusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu