Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
341 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Süper Ömer Tırmanış

Oyun Açıklaması:

Süper Ömer Tırmanış her seviyenin sonunda bayrağa doğru yolculuk ederken bir kazma kullanarak denge sanatında ustalaşmanıza meydan okuyan bir beceri platform oyunudur.

Bir kazma kullanarak kendinizi dengelemeniz ve seviyenin sonundaki bayrağa ulaşmanız gereken benzersiz ve orijinal bir oyun sizi bekliyor. Yolunuzda tehlikeli tuzaklar ve sivri uçlar var, bu yüzden dikkatli olun ve kontrol noktalarına dikkat edin. Noob ve Banana Cat gibi yeni görünümlerin kilidini açarak kahraman avatarınızı özelleştirebilirsiniz!

Kazmayı hareket için kullanabileceğiniz yeni bir oyun türü. Bol eğlenceler sevgili Microoyun Dostları :)

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları: Hareket
R: Yeniden başlat

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.02.2024 00:18:17

Benzer Kategoriler:

4399 Beceri Beceri Platform Benzersiz Bölümlü Değişik Denge Düşünme Eğlenceli Engellenmemiş Fizik Fizik Tabanlı Garip Hacked Hileli HTML5 Kazma Klavye ile Oynanan Level Levelli Ok Tuşları Ok Tuşları İle Oynanan Ok Tuşlarıyla Oynanan Online Orijinal Orjinal Ömer Platform REKLAMSIZ Seviye Sıradışı Süper Tavsiye Tırman Tırmanıcı Tırmanış Tırmanma Tırmanmaca Trend Tuhaf Ücretsiz WASD Yandex Yasaksız Yön Tuşları Yön Tuşları İle Oynanan Yön Tuşlarıyla Oynanan

Orjinal Adı:

Super Omar Climb

Süper Ömer Tırmanış oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Ömer Tırmanış" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu