Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
243
1.177 oynanma
67 5

Oyunun Adı:

Süper Ragdoll Okçusu

Oyun Açıklaması:

Küçük ragdoll'u tutan ipleri vurmak için okları hedefleyin ve ateş edin. Bu yeni özel oyun Süper Ragdoll Okçusu'nun her seviyesini tamamlamak için şansınızı doğru bir şekilde kullanın. Bu muhteşem oyunda seviyeleri tamamlayın, puanınızı artırın ve birçok başarının kilidini açın.

Okları fırlatmak için yayını hedefleyin ve arkadaşınızın arkadaşını kurtarmak için ipi kesin. Yeni heyecan verici seviyelerin kilidini açmak için yıldızları toplayın ve TNT, sekme, kutular, köpekbalıkları ve diğer engeller gibi farklı nesne türleriyle tüm bulmacaları çözün.

Bu sefer sevimli budalar halatlara hapsolmuş ve kendilerini kurtarmak için yardıma ihtiyaç duyuyorlar, her seviyede küçük karakterleri serbest bırakabilmek için her seviyede sınırlı sayıda ok hedefleme ve ateş etme fırsatınız olacak, ancak incinmemeye dikkat edin çok fazla, bazı seviyelerde okların hedefleri vurabilmesi için açıyı hesaplamanız gerekir. Patlamak için dinamitleri kullanın ve böylece patlamayla onları serbest bırakın.

En sevdiğiniz mobil cihazınızda, tabletinizde veya masaüstünüzde tamamen ücretsiz olarak eğlenmek için bu mükemmel yeni aksiyon oyunuyla eğlenin.

Nasıl Oynanır?

Nişan almak ve ateş etmek için Fareyi kullanın veya mobil cihazlarda ekrana dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

7.05.2021 01:00:06

Benzer Kategoriler:

Atış Beceri Bölümlü Can Sıkıntısı Eğlenceli En Güzel Fare Becerisi Fare ile Oynanan Fırlatma GameMonetize Hedef-Okçuluk Hedef Hedef Vurma HTML5 Kiz10 Kukla Levelli Nişan Nişancı Ok Ok Atma Ok Fırlatma Ok ve Yay Okçu Okçuluk Online Oyunlar Öldürme Ragdoll Süper Ücretsiz Yasaklanmamış Yay ve Ok Yetenek Zaman Geçirme

Orjinal Adı:

Super Buddy Archer

Süper Ragdoll Okçusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Ragdoll Okçusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu