Tank Oyunları
Oyun Sayısı
58
5.181 oynanma
77 11

Oyunun Adı:

Tank Savaşları

Oyun Açıklaması:

Düşmanlarına zarar vermeye hazır mısın, asker? O zaman en iyi arcade oyunlarından biri olan Tank Savaşlarına katılın! Kükreyen savaş makinelerinden birine gir ve rakiplerini ezerken savaş alanını alt et! Tankınızın kontrolünü elinize alın ve gücünüzü zorlamak için her türlü engeli yok edin. Tank Savaşları, 4 farklı zorluk ayarında 120'den fazla seviye oynamanıza izin veriyor. Tecrübesiz bir acemi misiniz? Temel bilgileri öğrenin ve lolay modda oyuna alışmaya başlayın. Mücadeleyi artırmak ve kendinize bir tank komutanı mı demek istiyorsunuz? Zorluğu normale yükseltin. Bir parça kek? Güzel, bu yoğun savaş alanında ihtiyaç duyduğunuz tutum bu! Orta ve zor ayarları deneyin ve hikayeyi anlatmak için yaşayın! Göreviniz, üssünüze ulaşmadan önce her seviyede karşılaştığınız düşmanları yok etmektir. Ekranın sağ tarafında, seviyede kalan düşman tanklarının sayısını görebilirsiniz. Hiçbir şey üssünüzü korumanıza engel olamaz! Kaskını tak, motorları çalıştır ve toprağı tankının altında sallandır. Metalik canavarınızın kükremesi, yolunuzdaki her şeyi yok ederken savaş alanını doldursun! Tank Savaşları eski arcade tanklarıdır! Savaşta beyler! Kazanmak için tek başına veya en iyi arkadaşınızla birlikte savaşın ya da kendi savaş alanınızı yaratın. Ana hedefe ulaşmak için düşmanın zırhlı araçlarına saldırın ve yok edin. Zafer mi istiyorsun? Ancak üslerinizi savaşların sıcağında savunmayı unutmayın. İmha olmanız durumunda tüm görevinizin başarısız olmasına yol açar. WASD veya Ok Tuşlarını kullanarak hareket edin, atış için Boşluk Çubuğunu kullanın. Bir duvar mı inşa ettiler? Korkaklar! Tuğla duvarların arkasına saklanamazlar! Su kütlelerini geçemezsiniz, ama düşmanların orada saklanabileceği gibi ağaçların etrafında dikkatli olun. Süper bir destansı tank savaşı oyununa hazır ol! Dört farklı zorluk modu, 120 seviye ve hatta bir arkadaşınızla düşmanı vurabileceğiniz iki kişilik oyun modu. Zafer yolda ama bu kolay bir yürüyüş olmayacak, tehlikeli mini patronlarla da karşılaşacaksın. Savaş sırasında gösterilen mükemmel sonuç için, size madalya verilecek ve başarılarınız unutulmayacak ve kaydedilecektir. Tüm canınızı kaybetmeden önce rakip tankların hepsini havaya uçurmaya çalışırken bölgenizi düşman tank ateşinden koruyun. Her seviyeyi mümkün olan en çok yıldızla tamamlamaya çalışırken, mümkün olduğunca az can kullanarak geçmeye çalışın. 5 farklı düşman tipiyle karşılaşacaksın ama korkma! İstatistiklerinizi artırmak için güçlendirmeleri kullanabilirsiniz. Orijinal seviyelerden bıktınız ve daha iyisini yapabileceğinizi mi düşünüyorsunuz? Seviye editörü ile kendi seviyelerini tasarla. Kreasyonlarınızı kendiniz veya bir arkadaşınızla test edin! Rakipleriniz silahlı, bu yüzden kamuflaj ve koruma en iyi seçenek. Savaş bonuslarını kullanmaya çalışın. İyi şanslar!

Nasıl Oynanır?

Hareket etme ve atış için dokunma düğmelerini kullanın ya da hareket etmek için WASD/Ok Tuşlarını, atış için Boşluk Çubuğunu kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

4.04.2019 13:19:31

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Savaş 2 Kişilik Tank 2 Kişilik Tank Savaşı 2 Oyunculu 2019 Android Arcade Arkadaş Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Arkadaşlık Asker Askeri Bağımlılık Bağımlılık Yapan Bölümlü Eğlence Eğlenceli En Güzel En Güzel 2 Kişilik En İyi Eski Arcade Friv GameMonetize HTML5 iOS iqralar Kiz10 Level Level Editor Levelli Meb Mobil Ordu Pixellicious Popüler Savaş Savaş Alanı Savaş Tankı Seviye Editörü Tablet Tank Tank Atışı Tank ile Savaş Tank Saldırısı Tank Savaşı Tank Savaşı 2 Tank Savaşları Tanklar Tankların Savaşı Tanklı Savaş Tüm Zamanların En İyi

Orjinal Adı:

Tank Wars

Tank Savaşları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Tank Savaşları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu