Futbol Oyunları
Oyun Sayısı
194
635 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Top Sektirme

Oyun Açıklaması:

Top Sektirme (Kickup FRVR), bir futbol topunu havada tutma becerilerinize meydan okuyan eğlenceli ve bağımlılık yapan bir HTML5 oyunudur. Amacınız, topun üzerine tıklayarak veya dokunarak mümkün olduğunca çok zıplamasını sağlamaktır. Topu ne kadar uzun süre yukarıda tutarsanız, o kadar çok puan alırsınız.

Oyunda ustalaşmak ve skor tablosunda yükselmek için hızlı reflekslere, iyi zamanlamaya ve biraz stratejiye ihtiyacınız olacak.

Oyunu oynamak için farenizi veya dokunmatik ekranı kullanarak topa vurmanız yeterlidir. Küçük vuruşlar yapmak için hafifçe vurmak veya daha büyük vuruşlar yapmak için farenizin düğmesini basılı tutmak gibi topu havada tutmak için farklı teknikler kullanabilirsiniz.

Basit ve sezgisel kontrolleri, renkli grafikleri ve akılda kalıcı müziğiyle Top Sektirme (Kickup FRVR), her yaştan sıradan oyuncular ve futbol hayranları için mükemmeldir. Peki, ne bekliyorsun? Futbol topunuzu alın ve tekmelemeye başlayın!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

27.04.2023 01:02:51

Benzer Kategoriler:

Arcade Ball Beceri Çocuklar için Futbol Dokunma Dokunmalı Dokunmatik Dokunmatik Ekran Erkek Freestyle FRVR Futbol Futbol Topu Futbol Topu Sektirme Futbol Topu Taşıma Futbolcu HTML5 Maus Online REKLAMSIZ Rekor Serbest Stil Serbest Stil Futbol Skor Spor Toe Bounce Top Top Sektirme Top Zıplatma TRT Çocuk Yetenek Yüksek Skorlu

Orjinal Adı:

Kick-Ups

Top Sektirme oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Top Sektirme" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu