Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
2.230 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Topu Yuvarla

Oyun Açıklaması:

Klasik kaydırmalı ve engeli kaldırma bulmacalarını sever misiniz? O zaman bu oyun tam size göre! Yolun engelini kaldırmak için tahta karoları hareket ettirin ve çelik bilyenin kırmızı parlak hedefe ulaşması için bir yol açın. Bu çılgınca popüler zeka oyunuyla eğlencenin tadını çıkarın ve zekanızı test edin!

Nasıl Oynanır?

Fare.

Topa hedefe giden bir yol yapmak için tahta karoları kaydırın. Demir karolar hareket ettirilemez. Mümkün olduğunca az hamle ile kazanmayı hedefleyin. Takılıp kaldığınızda, bir ipucu kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

31.05.2021 00:46:45

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2023 ABCya Aile Akıl Arcade Bağımlılık Yapan Bedava Beyin Beyin Egzersizi Beyin Jimnastiği Bilgisayar Blok Blok Bulmaca Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Can Sıkıntısı Çılgın EBA Eğitici Eğitsel Eğitsel Bulmacalar Eğlenceli En Güzel En Güzel Zeka En İyi En İyi Zeka En Popüler GameMonetize GameSnacks HTML5 Inlogic Kaydırmalı Kaydırmalı Bulmaca Kaydırmalı Puzzle Mantık Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantık Yürütme Mantıksal Meb Mobil Online Oyun PC Popüler REKLAMSIZ Süper Sürgülü Sürgülü Bulmaca Top TRT Çocuk Ücretsiz Yetişkin Yetişkinler İçin Yetişkinler İçin Eğitsel Yol Yol Açma Yol Oluşturma Yuvarlama Yuvarlamaca Zeka Zeka Blokları Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zihin Zihin Geliştirme

Orjinal Adı:

Roll This Ball

Topu Yuvarla oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Topu Yuvarla" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu