Platform Oyunları
Oyun Sayısı
631
3.029 oynanma
83 4

Oyunun Adı:

Ufo Koşusu

Oyun Açıklaması:

Bu heyecan verici aksiyon oyununda gizemli kalede küçük uzaylıya yardım etmelisin. Değerli yıldızları topla, ölümcül tuzaklardan kaçın ve cesur yeşil kahramanını uçur. Ufo Koşusu (UFO Run) tüm yeteneklerinizi ve reflekslerinizi çalıştırmanız gereken harika bir macera. Ne kadar mesafe katedebilirsin?

Orjinal adı Ufo Run olan bu hareketli oyun mobil ortamında çok sevildi! En çok sevilen popüler mobil oyunlar arasında da girmeye hak kazanacak olan bu HTML5 oyununda yapman gereken engellere takılmadan gidebildiğin en uzak yere gidebilmek. Yeşil Zıpzıp uzayda tehlikeli bir göreve niyetlenmiş ve düşman üssüne sızmış. Dokunarak onun roket sistemini çalıştırır ve havalanırsın. Oyunda ayrıca başarılar bölümü yer almaktadır. Bunlar sana ekstra bonuslar kazandırır.

Nasıl Oynanır?

Koşmak ve uçmak için Boşluk çubuğu, tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.10.2019 21:16:58

Benzer Kategoriler:

2020 Aksiyon Beceri Platform Bedava Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Çocuklara Göre Dünyanın En Güzel En Güzel En İyi Engel Engelli Famobi Friv Heyecan Verici HTML5 iqralar Jetpack Jetpack Joyride Jetpackli Kaçınma Koş Koşma Macera Meb Mesafe Mesafe Katetme Mesafeli Piponga Platform Serüven Sırt Roketi Sivri Toplamalı Tuzak Tuzaklı Türkçe Uçma Ufo Uzaylı Ücretsiz

Orjinal Adı:

Ufo Run

Ufo Koşusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Ufo Koşusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu