Klasik Oyunlar
Oyun Sayısı
119
2.154 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Zumba Çılgınlığı

Oyun Açıklaması:

Renkli toplar zincir şeklinde ilerlerken yolun sonuna gelmeden renkli toplara ateş edin. Üç veya daha fazla aynı renkteki top yan yana gelince patlar ve top zinciri azalmış olur. Bu şekilde tüm topları alandan temizlemeye çalışın ve bir sonraki bölüme geçin. Seviyeleri üç yıldızla bitirmeye çalışın. Bu Zuma oyununu oynaması kolaydır ve aynı zamanda bağımlılık yapar.

Nasıl Oynanır?

Fare: Atış için tıklayın

Atış yapmak için dokunun. Onları ortadan kaldırmak için 3 veya daha fazla aynı renkli mermeri eşleştirin. Sonuna gelmeden zincirdeki tüm misketleri yok edin. Mevcut ve bir sonraki misket arasında geçiş yapmak için kurbağaya dokunun. Alanı daha hızlı temizlemek için güçlendirmeleri kullanın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

25.05.2021 20:53:09

Benzer Kategoriler:

Arcade Bağımlılık Yapan Bilgisayar Can Sıkıntısı Çılgınlık Çocuklar İçin Eğlenceli EBA Eğlence Eğlenceli En Çok Oynanan En Güzel En İyi GameMonetize HTML5 Inlogic Kızlar İçin Eğlenceli Klasik Levelli Marble Lines Masaüstü Maus Meb Mobil Mouse ile Oynanan Okul Online PC Popüler Top Top Eşleştirme TRT Çocuk Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Zaman Geçirici Zaman Öldürme Zuma

Orjinal Adı:

Zumba Mania

Zumba Çılgınlığı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Zumba Çılgınlığı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu