Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
242
3.010 oynanma
74 8

Oyunun Adı:

Çöp Adam Okçuluk

Oyun Açıklaması:

Çöp Adam Okçuluk hareketli hedefleri vurmanız gereken ücretsiz online harika bir yay ve ok atış oyunudur. Okunuzu alın ve hedefleri tam olarak vurun. Her vuruşta okçu puan kazanacak. Hedefteki beyaz çizgi size 1 puan verir, mavi 3, kırmızı 6 ve sarı 10 puan verir. Bu güzel oyunda size yardımcı olacak hiçbir çizgi yoktur, bu yüzden elinizden gelenin en iyisini yapın ve tam olarak okları vurun. Ekrandaki elmaları vurduktan sonra hedefi vurursanız çok daha yüksek paun kazanırsınız. Kaç puan verdiğini görmek için iyi bir okçu olman gerekiyor. Bunu başarabilir misin? Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Okunuzu geri çekmek için sol fare tuşuna basın ve sola hareket ettirin, atış yapmak için bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.04.2019 12:22:35

Benzer Kategoriler:

2019 Atıcı Atıcılık Atış Beceri Can Sıkıntısı Çocuklar İçin Atış Çok Zor Çöp Adam Çöp Adam Atış Eğlence Eğlenceli En Güzel En İyi En Zor Friv GameMonetize Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 iqralar Meb Mobil Nişan Nişancı Ok Ok Atma Ok Fırlatma Ok ve Yay Okçu Okçuluk Qkygames SilverGames Spor Stickman Tablet Yay Yay ve Ok Yetenek Zorlu

Orjinal Adı:

Stickman Archery

Çöp Adam Okçuluk oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Çöp Adam Okçuluk" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu