Dev Kamyon Oyunları
Oyun Sayısı
61
859 oynanma
80 3

Oyunun Adı:

Deli Gibi Sür

Oyun Açıklaması:

Deli Gibi Sür (Drive Mad) engellerle dolu bir parkurda araba kullandığınız bir canavar kamyon oyunudur. Amacınız bitiş çizgisine tek parça halinde ulaşmaktır. Arabanızın devrilmemesi için hızınızı dengelemelisiniz. Zevk alacağınız pek çok heyecan verici ve yaratıcı numara ve engel olduğundan, bu göründüğünden daha da zor olacak.

Deli Gibi Sür, sürüş becerilerinizin sınırlarını zorlayacak heyecan verici bir 3D canavar kamyon oyunudur. Tek parça halinde bitiş çizgisine ulaşmayı hedeflerken, engellerle dolu zorlu bir parkurda ilerlerken heyecan verici bir maceraya atılmaya hazır olun. Bu HTML5 oyunu, oyununuzu kesintiye uğratacak can sıkıcı reklamlar olmadan aksiyon dolu bir deneyimi garanti eder.

Oyun, kendinizi gerçekçi bir sürüş ortamına kaptırmanıza izin veren çarpıcı 3D grafiklerle sunulur. Titizlikle tasarlanmış pistler, zorlu platformlar, köprüler ve diğer çeşitli yapılar dahil olmak üzere nefes kesici manzaralara sahiptir. Bu engellerin üstesinden gelmek ve bir sonraki seviyeye geçmek için sürüş becerilerinizi sergilemeniz gerekecek.

Aracınızı kontrol etmek için, size en uygun giriş yöntemini seçme esnekliği sağlayan, yalnızca klavye veya yalnızca fare denetimlerini seçebilirsiniz. Arabanıza ustalıkla manevra yapmak için ok tuşlarının hassasiyetinden veya WASD kontrollerinin akıcılığından yararlanın. Tehlikeli arazilerde gezinirken denge sanatında ustalaşmak çok önemlidir, aracınızın dengede kalmasını ve devrilmeyi önlemesini sağlar.

Oyunda ilerledikçe, becerilerinizi nihai teste tabi tutacak çok çeşitli akrobasi hareketleri ve zorluklarla karşılaşacaksınız. Deli Gibi Sür (Drive Mad) cüretkar zıplamalar ve döngülerden, çarpışmadan kıl payı kurtulduğunuz kalp atışlarınızı hızlandıran anlara kadar, sizi koltuğunuzun ucunda tutacak kalp durdurucu bir deneyim sunuyor.

Deli Gibi Sür (Drive Mad) ortalama bir yarış oyununuz değil. Sizi daha fazlasını istemeye bırakacak zorlu ve bağımlılık yapan bir macera. Hem erkekler hem de yarış tutkunları için mükemmel olan bu oyun, adrenalin seviyenizi maksimuma çıkaracak. İster hızlı bir heyecan arayan sıradan bir oyuncu, ister her seviyeyi fethetmeye çalışan kendini adamış bir oyuncu olun, Drive Mad'in unutulmaz bir oyun deneyimi sunması garanti.

Öyleyse kemerlerinizi bağlayın, motorlarınızı çalıştırın ve heyecan, beceri ve kesintisiz aksiyonla dolu çılgın mı çılgın bir yolculuğa çıkmaya hazırlanın. Direksiyona geçin, engelleri aşın ve Drive Mad'i fethetmek için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın! Ayrıca oyunu hileli ve engelsiz olarak da oynayabilirsiniz, bu da herhangi bir sınırlama olmaksızın oyunun keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir. Çıldırmaya hazır mısın?

Nasıl Oynanır?

İleri yönlendirme: W, D, X, I, K, Yukarı ok, Sağ ok, Boşluk tuşu, Fare tıklaması
Geri yönlendirme: S, A, Z, J, L, Aşağı ok, Sol ok, Fare tıklaması

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.05.2023 22:16:03

Benzer Kategoriler:

3 Boyutlu 3 Boyutlu Araba 3D 3D 4x4 3D 4x4 Araba 3D 4x4 Jeep Sürme 3D 4x4 Off Road 3D Araba 3d Canavar Kamyon 3d Dev Teker 3D Jeep 3D Jip 3D Kamyon 3D Off Road 3d Sürüş 3D Yarış 4x4 4x4 Araba 4x4 Jeep 4x4 Off Road Araba Arazi Arabası Arazi Aracı Arazi Taşıtı Beceri Canavar Kamyon Çılgın Çılgın Araba Çılgın Canavar Kamyon Deli Deli Yarışçılar Delilik Denge Denge Kurma Dengede Tutma Dengeleme Dev Kamyon Dev Teker Dünyanın En Güzel Dünyanın En Güzel Araba En Güzel En Güzel Araba En İyi En İyi Araba Engebeli Engebeli Arazi Engebeli Yol Engel Engellenmemiş Engelli Erkek Hacked Heyecan Verici Heyecanlı Hileli HTML5 Hüner Jeep Jip Kaçınma Kamyon Kamyon Kullanma Kamyon Sürme Kamyon Sürücüsü Kaza Klavye ile Oynanan Köprü Level Level Atlamalı Monster Truck Mouse ile Oynanan Off-Road Off Road Ok Tuşları Ok Tuşları İle Oynanan Online Platform REKLAMSIZ Sürücü Sürüş Sürüş Becerisi Vseigru WASD Yarış Yetenek Yol Yön Tuşları Yön Tuşları İle Oynanan

Orjinal Adı:

Drive Mad

Deli Gibi Sür oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Deli Gibi Sür" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu