Silah Oyunları
Oyun Sayısı
151
2.412 oynanma
67 17

Oyunun Adı:

Gun Blood

Oyun Açıklaması:

Gun Blood oyunu geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Karakterinizi seçin, ardından ayakta kalan son kişi olmaya çalışırken arenaya girin. Silah çekme süresi dolana kadar bekleyin, sonra silahınızı çekin ve her rakibinize ateş edin. Hayatta kaldıkça puanınız artar. Gunblood 2 kanlı bir silahlı batı çatışması oyunu. Silahında altı mermi var. Tam önünüzdeki bir kişi, sizi vurmaya hazır. Tetiği çekmeye başlamak için üç saniyelik geri sayım. Dünyanın en popüler oyunlarından biri olan Gun Blood ikinci sürümüyle daha muhteşem düellolar için geri döndü. Sadece silahşörünü seç ve tüm batıdaki en korkulan tetikçi olmaya çalış. Farenizi, geri sayım bitene kadar sol alttaki bölgenin üzerine yerleştirin ve size memiler gelmeden önce rakiplerinizi öldürmeye çalışın. Ekstra puan kazanmak için bonus turlarına katıl ve tabanca ile yeteneklerini kanıtlamak için mümkün olan en yüksek puanı topla. Gun Blood, Vahşi Batı'da usta bir nişancı olmanız için size meydan okuyan haydutlara karşı mücadele verdiğiniz müthiş bir atış oyunu. Düşmanlarınızı yenmek için hızlı reflekslere ihtiyacınız olacak; zamanlayıcı bittiğinde, en hızlı tepki veren kişi düelloyu kazanacak ve diğer rakibi yenecek. GunBlood oyununun bu hd olarak yenilenmiş versiyonunun tadını çıkarın! Gerçekten çok güzel bir tabanca oyunu. Zamanlayıcı dışarı çıktığında hızlıca tepki vererek ve rakibinize doğru nişan alarak ve onları vurarak en iyi silah avcısı olun. Rakibinin senden daha hızlı tepki vermesine izin verme! Vahşi Batı’daki en iyi silahşör sen misin?

Nasıl Oynanır?

Hedeflemek ve ateş etmek için dokunun. Nişan almak için farenizi kullanın ve ateş etmek için farenin sol düğmesine basın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.04.2019 21:44:15

Benzer Kategoriler:

2019 Aksiyon Arcade Atari Ateş Etme Atıcı Atış Beceri Düello Dünyanın En Güzel En Güzel En Güzel Silah En Güzel Tabanca En İyi En İyi Silah En İyi Tabanca Erkek Eşkıya Friv Gerçek Gerçekçi Haydut HD Hızlı HTML5 iqralar Kanlı Kizi Klasik Kovboy Meb Mobil Nişancı Popüler Reaksiyon Red Kit Refleks Silah Silahşör Şerif Tabanca Tablet Tetikçi Tüm Zamanların En İyi Uzak Batı Vahşi Batı Western Zamanlama

Orjinal Adı:

Gun Blood Remastered

Gun Blood oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Gun Blood" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu