Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
27.905 oynanma
69 35

Oyunun Adı:

Kovboy Çocuk

Oyun Açıklaması:

Bu iki kardeş vahşi batı oyunu oynuyorlar. Küçük kardeş cesur bir kovboy, abisi ise hırsız rolünü alıyor. Fakat bildiğimiz kovboylardan farklı; çünkü kovboyumuzun at yerine köpek sürmesinden dolayı ona köpekli kovboy dememiz gerekecek.

Şimdi bu cesur ve ilginç köpekli kovboyumuz soyguncu olan abisini yakalamaya çalışırken karşısına çıkan engellerden atlamaya ve havadaki bisküvileride toplamaya çalışacak. Hırsız çok hızlı kaçtığından onu yakalamak için çok uğraş vermesi gerekiyor. Şimdi Kovboy Çocuk ağabeyini yakalamak istiyor ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Mouse: Taşıma
Boşluk Tuşu: Zıplama

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

12.02.2014 22:46:31

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Arcade ArmorGames Beceri Çocuk Dünyanın En Güzel Eğlenceli En Güzel En Güzel Macera Hayvan Hırsız Polis Kaydetmeli Kovalama Kovalamaca Kovboy Kovboy Çocuk Kovalamacası Kovboy Çocuk Takipte Köpekli Kovboy Macera-Aksiyon Macera Oyunlar 2014 Toplamalı Vahşi Batı Yakalama Yakalamaca Zıplama

Orjinal Adı:

Cowboy Kid Chase

Kovboy Çocuk oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kovboy Çocuk" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu