Masa Oyunları
Oyun Sayısı
78
3.519 oynanma
85 3

Oyunun Adı:

Mahjong Klasik

Oyun Açıklaması:

Antik masa oyunu klasik mahjong'un bu süper versiyonunu her zaman oynayın ve tadını çıkarın. Bu versiyonda güzel grafikler ve yüzlerce seviye sizi bekliyor. Rahat modda zaman kaybetmeden oynayın veya zamana karşı yarışın ve 3 yıldız kazanmaya çalışın - bu size kalmış! Oyunun amacı, çini çiftlerini eşleştirmek ve tahtadaki tüm parçaları ortadan kaldırmaktır. Sıkışmış olduğunuzda bir ipucu ya da karıştırma kullanın ve tüm seviyeleri tamamlamaya çalışın. Meydan okumaya hazır mısın? İyi eğlenceler!

Nasıl Oynanır?

Döşemeleri eşleştirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

15.12.2019 23:15:33

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Android Antik Bayan Bulmaca Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Çin Çin Dominosu Çin Kartları Dünyanın En Eski Masa Oyunları Dünyanın En Eski Oyunları En Güzel En İyi Eski Eşleştirme Friv GameSnacks Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 iqralar Kadın Klasik Klasik Bulmaca Klasik Mahjong Mah-Jongg Mahjong Masa Masaüstü Meb Mobil Online Plonga Rahatlatıcı REKLAMSIZ Süreli Tablet Tahta Telefon Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yetişkin

Orjinal Adı:

Classic Mahjong

Mahjong Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mahjong Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu