Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
246
7.692 oynanma
64 60

Oyunun Adı:

Okçuluk Dünya Turu

Oyun Açıklaması:

Bir yay kapın ve okçuluk becerilerinizi en üst seviyeye çıkarın! İki farklı modda oynayın: Dünya Turu'nu seçin ve çeşitli egzotik yerlere seyahat edin. Gerçek bir şampiyon olmak için 50 zorlu seviyede üç yıldız kazanmaya çalışın. Veya hızlı ateş oyunu için Balon Mücadelesi modunu seçin. Dikkatlice hedef alın, elinizle sabit tutun ve atışdan önce rüzgar ve güç unsurlarına dikkat edin. En iyi ücretsiz çevrimiçi 3d gerçekçi olimpik okçuluk oyunu!

Nasıl Oynanır?

Nişan almak için parmağınızı veya farenizi kullanın, ardından oklarınızı atmak için serbest bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

13.07.2019 23:37:08

Benzer Kategoriler:

2019 3 Boyutlu 3D 3D Atış 3D Nişancı 3D Ok 3D Ok Atma 3D Okçu 3D Okçuluk 3D Spor Akıllı Telefon Android Atıcı Atıcılık Atış Atış Alanı Atış Poligonu Bağımlılık Bağımlılık Yapan Beceri Bedava Büyükler İçin Büyüklere Büyüklere Göre Cool Çılgın Dünya Kupası Eğlence Eğlenceli En Güzel En Güzel 3D En İyi En İyi 3D Famobi Fare Becerisi Fare ile Oynanan Fırlatma GameSnacks Gerçek Gerçekçi HappyLander Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 iqralar Meb Mobil Mouse ile Oynanan MSN Nişan Nişancı Nişancılık Ok Ok Atma Ok Fırlatma Ok ve Yay Okçu Okçuluk Olimpik Olimpiyat Online Pro Profesyonel REKLAMSIZ Silah Spor Tablet Telefon Y8 Yay Yay ve Ok Yetenek Yetişkin Zamanlama Zorlu

Orjinal Adı:

Archery World Tour

Okçuluk Dünya Turu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Okçuluk Dünya Turu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu