Hedef-Okçuluk Oyunları
Oyun Sayısı
246
956 oynanma
92 2

Oyunun Adı:

Okçuluk Kralı

Oyun Açıklaması:

Okçuluk Kralı spor tutkunları ve meydan okuma arayan oyuncular için mükemmel bir oyundur. Oyun, sizi saatlerce eğlendirecek çeşitli özellikler sunar. İster profesyonel olun ister acemi olun, Okçuluk Kralı herkesin keyif alabileceği bir oyundur.

Archery King'in (Okçuluk Kralı) ana özelliklerinden biri çok oyunculu modudur. Kimin daha iyi nişan aldığını ve isabetli olduğunu görmek için bir arkadaşınıza meydan okuyabilirsiniz. Oyun, hem iki oyunculu hem de yalnızca fare modları sunarak bir arkadaşınızla oynamanıza veya fare becerinizi test etmenize olanak tanır. Oyun ayrıca 24 zorluk seviyesi sunuyor ve bu da onu her beceri seviyesinden oyuncu için harika bir seçenek haline getiriyor.

Okçuluk Kralı beceri ve zamanlama gerektiren bir 3D spor oyunudur. Yayınızı ve okunuzu hedef tahtaya doğrultmanız ve hedefi vurmak için isabetli atış yapmanız gerekecek. Oyun, sizi meşgul edecek ve eğlendirecek gerçekçi bir atış deneyimi sunuyor. Doğru atış yapmak ve hedefi vurmak için fare becerinizi ve zamanlamanızı kullanmanız gerekecek. Rüzgarın hızını ve yönünü ve diğer olasılıklarıda değerlendirmeği asla unutmayın!

Okçuluk Kralı (Archery King) eğlenceli ve ilgi çekici bir aktivite arayan yetişkinler ve yaşlılar için mükemmel bir oyundur. Oyun, onu her yaştan oyuncu için harika bir seçenek haline getiren çeşitli özellikler sunar. Oyunun çeşitli seviyelerinde bir arkadaşınıza meydan okuyabilir veya tek başınıza oynayabilirsiniz.

Archery King'in en önemli özelliklerinden biri gerçekçi oynanışıdır. Oyun, hem zorlu hem de ödüllendirici gerçekçi bir atış deneyimi sunuyor. Hedefi vurmak ve puan kazanmak için becerinizi ve hassasiyetinizi kullanmanız gerekecek. Oyun ayrıca Olimpik stilde poligonlar da dahil olmak üzere çeşitli hedef atış poligonları sunar.

Okçuluk Kralı olmak için tercih ettiğiniz modu seçebilir ve diğer oyunculara karşı yarışabilirsiniz. Oyun ayrıca, oyun deneyiminizi kişiselleştirmenize olanak tanıyan, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oklar ve yaylar sunar.

Okçuluk Kralı oyuna odaklanmanızı ve kusursuz bir deneyim yaşamanızı sağlayan, reklam içermeyen bir oyundur. Oyun, meydan okuma arayan oyuncular için onu harika bir seçenek haline getiren çeşitli özellikler sunar. İster profesyonel olun ister acemi olun, Okçuluk Kralı herkesin keyif alabileceği bir oyundur.

Nasıl Oynanır?

Fare veya Dokunmatik Ekran.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.05.2023 14:57:31

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Atış 2 Kişilik Ok 2 Kişilik Ok Atma 2 Kişilik Spor 2 Oyunculu 3 Boyutlu 3D 3D Atış 3D Nişancı 3D Ok 3D Ok Atma 3D Okçu 3D Okçuluk 3D Spor Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Atıcılık Atıcılık Sporu Atış Atış Alanı Beceri Bowman Büyükler İçin Büyüklere Göre CodeThisLab Çok Oyunculu Dünyanın En Güzel En Güzel En Güzel 2 Kişilik En Güzel 3D En İyi En İyi 3D Fare Becerisi Fırlatma Gerçek Gerçekçi Hedef Hedef Tahtası Hedef Vurma HTML5 İki Kişilik Mobil Mouse ile Oynanan Multiplayer Nişan Nişan Alma Nişancı Nişancılık Ok Ok Atma Ok Fırlatma Ok ve Yay Okçu Okçuluk Olimpik Olimpiyat PC Pro Profesyonel REKLAMSIZ Spor Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yasaksız Yay ve Ok Yetişkin Yetişkinler İçin Zamanlama

Orjinal Adı:

Archery King

Okçuluk Kralı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Okçuluk Kralı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu