Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
93
1.780 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

Resimler: Kelime Oyunu

Oyun Açıklaması:

Resimler: Kelime Oyunu, resimli kelime ve tahmin etme oyunlarını içeren eğlenceli bir ingilizce resimlerle kelime bulmaca oyundur. Oynaması kolaydır ve sadece resme bakmanız ve bunun için ortak temayı görmeniz yeterlidir. Harfleri seçin ve resmin işaret ettiği kelimeyi oluşturun. Doğru cevabı her aldığınızda ödülleri toplayın.

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

30.10.2021 19:08:39

Benzer Kategoriler:

Çocuklar için Eğitici Çocuklar için İngilizce Çocuklara Göre EBA Eğitici Eğitim Eğitsel Eğlence GameSnacks Harf HTML5 İngilizce İngilizce Bulmaca İngilizce Kelime İngilizce Kelime Aktiviteleri İngilizce Kelime Arama İngilizce Kelime Bulma İngilizce Kelime Bulmaca İngilizce Kelime Oluşturma İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum Kelime Kelime Arama Kelime Bulma Kelime Bulmaca Kelime Oluşturma Kelime Tahmin Etme Meb Okul Online Öğrenme Öğretmen REKLAMSIZ Resim Resimli İngilizce Resimli İngilizce Kelime Resimli İngilizce Kelime Bulmaca Resimli Kelime Resimli Kelime Bulma Resimli Kelime Bulmaca Sözcük Tahmin Etme Yazım Yazma

Orjinal Adı:

Pics Word Game

Resimler: Kelime Oyunu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Resimler: Kelime Oyunu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu