Macera-Aksiyon Oyunları
Oyun Sayısı
485
26.655 oynanma
74 24

Oyunun Adı:

Şövalye Masalları

Oyun Açıklaması:

Eski bir inanca göre; büyük bir krallık büyük bir orduyla yükselecek ve bu büyük ordu seçilmiş insanların gücünden ortaya çıkacaktır.

Şimdi orduya katılmak geleneksel hale gelmiştir. Kim isterse bu orduya katılabilir. Onlar kötü yaratıklarla dolu esrarengiz bir labirent zindanında savaşmak için hazır bekliyor.

Şövalye Masalları efsanevi savaşçıların bu kötü ruhlu canavarlara karşı verdiği mücadeleyi konu alan harika bir cesaret örneği. Sen kılıçlı bir şövalye olarak bu orduya katılmış kutsal bir savaşçısın. Tüm hünerlerini göster ve canavarları cehennemin karanlıklarına gönder.

Nasıl Oynanır?

WASD veya Ok Tuşları - Hareket,
Mouse, R veya J - Saldırı,
E veya K - Öğeleri seçme ve cesetleri inceleme,
I - Envanter,
M - Harita.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.09.2014 02:22:58

Benzer Kategoriler:

Aksiyon Aksiyon RPG Arayış ArmorGames Canavarlar Düşman Efsanevi Elventales Epik Epik RPG Geliştirmeli Harika Hazine Keşif Kılıç Kılıç Dövüş Kılıç Dövüşü Kılıçlı Kılıçlı Mücadele Kılıçlı Şövalye Krallık Labirent Macera-Aksiyon Macera Masal Ordu Rpg Saldırı Savaşçı Şovalye Şövalye Toplamalı Yaratık Zindan

Orjinal Adı:

Elventales: The Arcanery

Şövalye Masalları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Şövalye Masalları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu