Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
356
3.266 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Su Tesisatı

Oyun Açıklaması:

Su Tesisatçısı bir an önce musluk borusunu tamir etmek zorunda. Çünkü su akmaya başladı ve bulmacada doğru boruları yerine hızlıca yerleştirmeniz gerekiyor. Çıkış noktasına kadar su borularını döşeyin ve bağlantının doğru olduğunu düşünüyorsanız su vanasını daha fazla açarak suyun hızlıca akmasını sağlayın. Yeni bir seviye bunun ardından başlayacaktır. Hemen ingiliz anahtarını al ve şu musluğu tamir et! Hadi dostum bu sadece bir oyun :) Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

- Gizli boruyu görmek için soru işaretinin üzerine dokunun.
- Almak istediğiniz borunun üzerine tıklayın ve sürükleyin, sonra bunu değiştirmek istediğiniz yerdeki borunun üzerine bırakın.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.11.2018 02:22:52

Benzer Kategoriler:

2019 Akıl Akış Akışkan Bağlantı Beyin Boru Boru Bağlama Boru Bağlantısı Boru Birleştirme Boru Bulmacası Borular Bulmaca Büyükler İçin Düşünme Eğlenceli HTML5 Mantık Meb Mobil Su Su Bağlantısı Su Boruları Su Boruları Birleştirme Su Borusu Su Bulmacası Su Tesisatçısı Su Tesisatı Tablet Tesisat Tesisatçı Yetişkin Zeka

Orjinal Adı:

Plumber Pipe

Su Tesisatı oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Su Tesisatı" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu