Mario Oyunları
Oyun Sayısı
150
3.475 oynanma
77 10

Oyunun Adı:

Süper Tesisatçı Koşusu

Oyun Açıklaması:

Süper Tesisatçı Koşusu çok eğlenceli Süper Mario'ya benzer bir temaya sahip güzel bir platform koşu oyunu. Süper Tesisatçı Koşusu oyununda zorlu bir dünyada koşup zıpla! Bu bağımlılık yapan Süper Tesisatçıya katıl ve olabildiğince uzağa gitmeye çalış. Platformdan platforma zıpla, engellerden kaçın ve düşmanları yok et! Büyümek ve yenilmez olmak için mantarları toplayın, gökyüzüne uçun veya derinlere inin ve metro sistemi boyunca zıplayın. Dükkandaki güçlendirmeleri yükseltmek için para topla ve tüm görevleri tamamlamaya çalış. Heyecan verici bir Süper Mario macerası sizi bekliyor. Bol eğlenceler.

Nasıl Oynanır?

Ok Tuşları, Mouse veya dokunma kontrolleri zıplamak için.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

3.12.2019 17:43:07

Benzer Kategoriler:

1 Kişilik 2020 Aksiyon Arcade Atari Çocuklar İçin Dünyanın En Güzel Erkek Famobi Friv Geliştirmeli Heyecan Verici Heyecanlı HTML5 iqralar Kızlar İçin Klasik Koş Koş ve Zıpla Koşma Koşu Macera Mario Mario Bros Meb OnDuckGames Platform Serüven Süper Süper Mario Süper Mario Bros Tesisatçı Tuzak Yükseltmeli Zıpla Zıpla ve Koş

Orjinal Adı:

Super Plumber Run

Süper Tesisatçı Koşusu oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Süper Tesisatçı Koşusu" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu