Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
368
5.026 oynanma
83 6

Oyunun Adı:

ZEKA Oyunları

Oyun Açıklaması:

Beyninizi zorlayın ve harika bir mantık bulmacası koleksiyonu ile bilişsel yeteneklerinizi geliştirin! Toplam 3600 seviyeli 18 zorlu mini oyunda hafızanızı, konsantrasyonunuzu, mantığınızı ve reaksiyon becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Yararlı güçleri satın almak ve her seviyede 3 yıldız kazanmaya çalışmak için para toplayın. Her gün oynayarak zihninizi geliştirin. Büyüleyici bir mücadeleye hazır mısınız?

Şimdiye kadar geliştirilmiş en iyi ve kapsamlı zeka oyunu diğebiliriz. O zaman bu sizin için mükemmel bir oyun! Kanepede kalın ve biraz zihinsel egzersiz yapın. Ama aldanmayın, "ZEKA Oyunları" içindeki bulmacalar beyninizi sınırlarına kadar zorlayacak. Meydan okumaya hazır mısın?

Toplam 3600 seviyeli 18 mini oyunda hafızanızı, konsantrasyonunuzu, mantığınızı ve reaksiyon becerilerinizi geliştirebilir ve zorlayabilirsiniz. Çılgın bulmacalar, nesneler bulma ve dizileri hatırlamaktan dikkatinizi belirli görevlere odaklamaya kadar uzanır ve her zaman hızlı düşünmenizi ve hızlı bir şekilde tepki vermenizi gerektirir. Bir seviyeyi geçmek için verilen hedefe ulaşmak ve ideal olarak üç yıldızı da kazanmak zorundasınız.

Tamamlanan her seviye için, bonus zamanı, bir ceza kalkanı veya puan çarpanı gibi faydalı güçlendirmeleri satın almak için kullanabileceğiniz bir jeton alacaksınız. Performansınızı istatistikler ekranında izleyin ve aklınızı daha da geliştirmeyi deneyin!

Özellikleri:
- 18 beyin jimnastiği için mini oyunlar.
- Dile kolay 3600 seviye.
- Hafıza, konsantrasyon, mantık ve reaksiyon becerilerini arttırır.
- Öğrenmesi kolay, ustalaşması zor.
- En iyi ve kapsamlı zeka oyunu!

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

20.09.2019 23:13:42

Benzer Kategoriler:

2019 Akıl Akıl Geliştirme Akılda Tutma Akıllı Telefon Beyin Beyin Egzersizi Beyin Eğitimi Beyin Jimnastiği Büyükler İçin Büyükler için Zeka Büyüleyici Çocuk Zeka Çocuklar için Eğitici Çocuklar için Zeka Dikkat Dikkat Geliştirme Düşünme Düşünme Yeteneği Eğitici Eğitim Eğitsel Eğitsel Bulmacalar En Güzel En Güzel Zeka En İyi En İyi Zeka Famobi Görsel Hafıza Görsel Zeka Görsel Zeka Geliştirme Gündelik Günlük Hafıza Hafıza Geliştirme Harika Hergün Oynanan HTML5 İleri Zeka iqralar Konsantrasyon Mantık Mantık Bulmaca Mantık Bulmacaları Mantık Bulmacası Mantık Yürütme Mantıklı Mantıksal Matematik Matematiksel Meb Mobil Mükemmel Müthiş Okul Online Zeka Öğretici Öğretim Öğretmen Reaksiyon Renkli Zeka Süper Süper Zeka Tablet Telefon Tüm Zamanların En İyi Türkçe Üstün Zeka Üstün Zeka Testi Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Geliştirme Zeka Oyunu Zeka Ölçme Zeka Ölçme Testi Zeka Soruları Zeka Testi Zeka ve Bulmaca Zihin Zihin Geliştirme Zorlu

Orjinal Adı:

Find in Mind

ZEKA Oyunları oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"ZEKA Oyunları" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu