Kelime Oyunları
Oyun Sayısı
85
2.242 oynanma
79 4

Oyunun Adı:

Kelime Tahmin Etme 2 Resim 1 Kelime: Zor

Oyun Açıklaması:

Kelime Tahmini'nin bu daha zor versiyonunda dikkatlice düşünmeniz ve kelimeyi tahmin etmek için iki resmi birleştirmeniz gerekir.

Resimli bulmacaları veya kelime oyunlarını seviyor ve daha büyük bir mücadeleye mi ihtiyacınız var? Popüler oyunlardan Kelime Tahmin Etme'nin bu zorlu versiyonuyla beyninizi yorun! Yine, iki resim ve sadece bir kelime var! Kelime Tahmin Etme 2 Resim 1 Kelime: Zor sizi mantıksal olarak zorlayacak mükemmel bir zihinsel egzersiz oyunudur! İngilizcenizi geliştirmek ve kelime hazinenizi genişletmek için arkadaşlarınızla veya ailenizle bu eğlenceli kelime oyununu ücretsiz olarak microoyun.com sitemizde oynayabilirsiniz. Bu oyun grup halinde veya tek başına oynanabilir ve çocuklar için olduğu kadar yetişkinler için de uygundur.

Nasıl Oynanır?

Kelime seçmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

10.10.2019 15:46:16

Benzer Kategoriler:

2 Resim 1 Kelime 2019 2020 Bilgi Yarışması Bilmece Düşünme Düşünme Yeteneği Eğitici Eğitim Eğitsel Famobi Harf Harfler HTML5 İngilizce İngilizce Bulmaca İngilizce Eğitici İngilizce Kelime İngilizce Kelime Aktiviteleri İngilizce Kelime Bulmaca İngilizce Kelime Ezberleme İngilizce Kelime Öğrenme İngilizce Öğren İngilizce Öğreniyorum İngilizce Öğrenme İngilizce Öğrenmek İstiyorum İngilizce Resimli Kelime Bulmaca Kelime Kelime Aktiviteleri Kelime Bulmaca Kelime Hazinesi Kelime Oyunu Kelime Tahmin Etme Kelimeler Kelimelik Kelimeyi Tahmin Et Meb Okul Oyun Oynayarak İngilizce Öğren Öğrenme Öğretim Resimli Bulmaca Resimli İngilizce Resimli İngilizce Kelime Resimli İngilizce Kelime Bulmaca Resimli Kelime Resimli Kelime Bulmaca Scrabble Sözcük Sözcük Oyunu Tahmin Tahmin Etme Test Yarışma

Orjinal Adı:

Word Guessing 2 Pics 1 Word: Hard

Kelime Tahmin Etme 2 Resim 1 Kelime: Zor oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Kelime Tahmin Etme 2 Resim 1 Kelime: Zor" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu