Komik Oyunlar
Oyun Sayısı
27
519 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

Koş Sosis Koş

Oyun Açıklaması:

Dünyanın en heyecanlı sosis yarışı! Ketçap banyosunda cesetler yere çarpsın!

Koş Sosis Koş (Run Sausage Run) ile mutfağınıza bir daha asla aynı şekilde bakmayacaksınız! Her şeyin sizi dilimlemek veya kızartmak istediği devasa bir mutfakta amaçsızca koşan nispeten hızlı bir sosis gibi hissettiniz mi hiç? Olacaksın! Gelin ve kendinizi bu dehşete düşmüş kırmızı soslu adamın yerine koyun ve bu lezzet zindanında hayatta kalmasına yardım edin!

Sevimli eldivenlerin veya pastel duvar kağıtlarının sizi kandırmasına izin vermeyin; sen bu aç türün gözünde sadece lezzetli bir lokmasın! Hayatta kalmak için tek şansınız yüzlerce çeviklik testini geçmek ve bu mutfak labirentinin sonuna ulaşmak! Sevimli tombul yüzünüz çoğu kişi için ana yemek bile değil. İçeri girmenizi bekleyen ölümcül kızartma tuzaklarına ve sallanan kancalara odaklanın. Yavaşlayın, doğru anı bekleyin ve tuzakları geçmek için hızlanın. Boğulmayı önlemek için suyun üzerinde koşun ve dengenizi korumak ve kızarmadan geçmek için sıcak yüzeylerin önünde yavaşlayın! Lezzetli kahramanın komik görünümlerin kilidini açmak için seviyelerden ve sonsuz modda altın topla! Rekorları kırmak için modları değiştirin veya yolculuğunuza devam edin ve bu tuhaf macerada hedefler belirlemek için başarılar sekmesini kontrol edin!

Nasıl Oynanır?

Fare veya Boşluk Çubuğu

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

18.01.2024 19:32:57

Benzer Kategoriler:

1001 2024 3D Android Başarı Beceri Bölümlü Çılgın Çocuk Çocuklar İçin Değişik Dokunma Dokunmalı Engel Friv Garip Google Play Hayatta Kal HTML5 igroutka İphone İşkence Komik Koş Koş Koş Koş Koş Koş Koşma Level Levelli Nintendo Online Orijinal Orjinal Parkour Parkur Parkur Koşucusu Parkur Koşusu PlayStation Poki REKLAMSIZ Sakınma Sosis Survival Tablet Tehlikeli Tek Dokunuş Tek Tuş Tek Tuşla Oynanan Tuhaf Tuzak Tuzaklı Unity Ücretsiz XBox Yükseltmeli

Orjinal Adı:

Run Sausage Run

Koş Sosis Koş oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Koş Sosis Koş" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu