Masa Oyunları
Oyun Sayısı
95
753 oynanma
100 1

Oyunun Adı:

Mahjong Solitaire

Oyun Açıklaması:

Mahjong hayranı mısınız? Ya Solitaire? Her iki dünyanın en iyisini Mahjong Solitaire ile birleştirin! Şimdi bu ücretsiz çevrimiçi Mahjongg Solitaire oyununu oynayın ve ne kadar yüksek puan alabileceğinizi görün.

Bu destansı Çin Dominosu veya Çin Kartları (Mahjong Solitaire) oyununda amaç, iki serbest karoyu eşleştirerek karoları temizlemektir. Serbest karolar kenarları açık olanlardır. Sıkışırsanız yardım için sağ alt köşedeki "İpucu" düğmesini tıklayın!

Gözlerinizi açın ve dünyanın neden bu ücretsiz Mahjong Solitaire oyununu sevdiğini öğrenin!

Nasıl Oynanır?

Fare

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

5.01.2024 19:34:44

Benzer Kategoriler:

2024 Arkadium Bedava Bulmaca Büyükler İçin Cool Çin Dominosu Çin Kartları Dinlendirici Dünyanın En Eski Masa Oyunları En Güzel En İyi Eski Eşleştirme Güzel Müzikli HTML5 Kadın Klasik Klasik Mahjong Mah-Jong Mah-Jongg Mahjong Mahjong Bliss Mahjong Solitaire Mahjongg Masa Müzikli Online Popüler Rahatlatıcı REKLAMSIZ Shanghai Stres Atma Şarkılı Tüm Zamanların En İyi Ücretsiz Yetişkinler İçin Zaman Geçirici Zaman Geçirme Zaman Öldürme

Orjinal Adı:

Mahjongg Solitaire

Mahjong Solitaire oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Mahjong Solitaire" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu