Zeka Oyunları
Oyun Sayısı
364
3.708 oynanma
89 2

Oyunun Adı:

Klasik Sudoku

Oyun Açıklaması:

Beyninizin Sudoku ile sağlıklı kalmasına yardımcı olun! Bu eğlenceli mantık bulmacasında, göreviniz 9x9 ızgarayı sayılarla doldurmaktır. Her sütun, satır ve 3x3 bloğu, yalnızca bir kez 1'den 9'a kadar olan sayıları içerebilir. Zorlu bölümleri çözmek için işaretler veya takılı kalmanız durumunda sihirli değnek kullanın. Günlük bir meydan okuma ve çeşitli zorluklar arasında seçim yapın ve şimdi zihinsel egzersizinize başlayın!

Zaman zaman beyinlerini zorlamak isteyen oyuncular için en popüler sayı bulmaca oyunu Sudoku Klasik ile Sudoku becerilerini geliştir! Kurallar basit ve öğrenmesi kolay, ancak çoğu bulmaca oyununda olduğu gibi, gerçekten anlamak ve ustalaşmak için biraz zamana ihtiyacınız var. Oyunun amacı 9x9 ızgarayı sayılarla doldurmaktır. Her sütun, satır ve 3x3 bloğu, yalnızca bir kez 1'den 9'a kadar olan sayıları içerebilir. Ve bilmeniz gereken tek şey bu, gerçekten. Ancak zorluk, hangi sırada hangi sütunda ve hangi sütunda hangi rakamı kaçırdığını bulmaktır. Kulağa karışık geliyor, ama hepsi mantığa ve küçük bir beyin alayına dayanıyor.

Rahat bir oyun deneyimi için zorluk seviyenizi seçin ve iki giriş seçeneği arasından seçim yapın. Tüm bulmacalar, sınırsız eğlence saatleri için rastgele oluşturulur!

Özellikleri:
- Basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip klasik, zarif tasarım.
- Ücretsiz 'İpucu' modu doğru sayıda doldurur.
- Dört farklı zorluk seviyesi.
- Kolay kontroller: sayıları hücrelerden kaldırmak için iki kez hafifçe dokunun.

Nasıl Oynanır?

Numaraları tahtaya yerleştirmek için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

17.09.2019 22:05:06

Benzer Kategoriler:

2020 Aile Beyin Beyin Egzersizi Beyin Jimnastiği Bulmaca Büyükler İçin Büyükler için Zeka Düşünme Eğitici Eğitim Eğitsel En Güzel En Güzel Zeka En İyi En İyi Zeka En Popüler En Popüler Bulmaca Famobi Gündelik Günlük Hergün Oynanan HTML5 Klasik Mantık Matematik Meb Okul Popüler Sayı Sayılar Sudoku Sudoku Bulmaca Sudoku Çöz Tüm Zamanların En İyi Türkçe Yetişkin Zeka Zeka Bulmacaları Zeka Bulmacası Zeka Oyunu Zeka ve Bulmaca Zihin

Orjinal Adı:

Sudoku Classic

Klasik Sudoku oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Klasik Sudoku" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu