Masa Oyunları
Oyun Sayısı
78
3.247 oynanma
73 4

Oyunun Adı:

Satranç Klasik

Oyun Açıklaması:

Herhangi bir cihazda çevrimiçi olarak oynanabilen klasik bir Satranç oyunu. Beyninizi kullanın ve dünyanın en popüler tahta oyunlarından birine dalın. Aynı cihazda bilgisayara karşı veya bir arkadaşınıza karşı Satranç Klasik oynayın. Yeni başlayanlar ve profesyoneller için 6 farklı zorluk seviyesi arasından seçim yap, oyun tahtanı kişiselleştir ve yeteneklerini geliştirmeye çalış. Rakibinizi kontrol edip satranç karşılaşmasını kazanana kadar taşları tahta üzerinde stratejik olarak hareket ettirin. Meydan okumaya hazır mısın?

Nasıl Oynanır?

Etkileşim için tıklayın veya dokunun.

Tam Çözüm Videosu:

Eklenme Tarihi:

1.11.2019 13:12:58

Benzer Kategoriler:

2 Kişilik 2 Kişilik Masa 2 Kişilik Satranç 2 Oyunculu 2020 Aile Android Arkadaşımla Oynayabileceğim Arkadaşla Oynanan Bedava Beyin Bilgisayara Karşı Bilgisayara Karşı Satranç Bilgisayara Karşı Ücretsiz Online Satranç Oyunları Büyükler İçin Büyükler İçin Masa Büyükler için Zeka Çevrimiçi Çocuklar için Zeka Düşünme Eğitici Eğitim Eğitsel Famobi GameSnacks HTML5 İki Kişilik İphone Klasik Klasik Satranç Masa Meb Mobil Okul Online Online Satranç REKLAMSIZ Satranç Satranç Oyna Satranç Oyunu Satranç Öğrenme Satranç Öğretimi Satranç Ustası Tablet Tahta Telefon Tüm Zamanların En İyi Usta Satranç Ücretsiz Yetişkin Zeka

Orjinal Adı:

Chess Classic

Satranç Klasik oyunu oyna Oyna

Bu Oyunu Sitenize Ekleyin:

Kutudaki kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.Bu oyunu bloğunuza veya web sitenize aşağıdaki gibi yerleştirmek isterseniz kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

"Satranç Klasik" Nasıl Oynanır? Tam Çözüm Videosu